Publicitātes_foto-aspect-ratio-16-9

“Ādažu” čipsi aicina patērētājus dalīties ar savu draudzības stāstu un nokļūt reklāmas klipā

Mīlētais pašmāju sāļo uzkodu un kartupeļu čipsu zīmols “Ādažu” veidos reklāmas video klipu, iesaistot un izceļot savus patērētājus, kā arī viņu draugu kompānijas. Īpašā video tiks apkopoti dažādi draudzību stāsti, notikumi un mirkļi, kuros draugi izbauda kopābūšanu un savas mīļākās uzkodas.

“Ādažu” čipsu pirmsākumi meklējami jau 1972. gadā, kad vietējā kolhozā „Ādaži” sāka ražot pirmos kraukšķīgos kartupeļu salmiņus, savukārt 1993. gadā tika izveidots zīmols “Ādažu Čipsi”. 30 gadu laikā zīmola “Ādažu” produkti – kartupeļu čipsi un dažādas citas sāļās uzkodas – ir kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu kopīgos pasākumos ar draugiem. Gandrīz katram latvietim vārdi “kartupeļu čipsi” mēdz asociēties tieši ar “Ādažu” čipsiem – tik stipras ir zīmola saknes, vērtības un atpazīstamība, un tieši tikpat ciešas ir zīmola attiecības ar savu uzticamo pircēju.

“Tuvums, vietējās kultūras un garšu izpratne, draudzīga un cieša komunikācija ar pircējiem – tie ir galvenie “Ādažu” čipsu stūrakmeņi. Esam gandarīti, ka šo gadu laikā mums ir izdevies veidot ciešu un sirsnīgu saikni ar mūsu produktu cienītājiem. Īpaši priecē tas, ka esam klāt mūsu cilvēkiem dažādos dzīves notikumos. Tādēļ vēlamies turpināt stiprināt šīs draudzīgās attiecības,” stāsta “Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša.

Mīlētais pašmāju čipsu un sāļo uzkodu zīmols “Ādažu” vēlas reklāmas klipā iemūžināt savus patērētājus kopā ar saviem draugiem. No 10. līdz 20. novembrim čipsu mīļiem, kuri ir vecumā no 14 gadiem, būs iespēja pieteikt sevi un savu draugu kompāniju iespējai nokļūt īpašā reklāmas video klipā. Pieteikšanās forma dalībai klipā atrodama www.cipsi.lv tīmekļvietnē. Lai pieteiktos nepieciešams iesūtīt bildi ar savu draugu kompāniju, e-pasta adresi, lai ar jums sazinātos, un aprakstu par jūsu kopīgā laika pavadīšanu.

 

Uzņēmuma pārstāvji izskatīs visus pieteikumus un dalībai klipā tiks izvēlētas līdz pat desmit draugu kompānijām. “Ādažu” čipsi atgādina, ka ikvienu, kas izvēlēts dalībai video klipā, sagaida arī īpaša balva.