Laima_Ziemassvetki-24-aspect-ratio-16-9

Ar atbildību un rūpēm pret sabiedrību, kurā dzīvojam

Sociālā atbildība

Orkla Latvija pārstāvētie zīmoli gadu laikā aktīvi atbalstījuši dažādus sabiedrībā nozīmīgus pasākumus, aktivitātes un projektus, kas saistīti ar kultūru, izglītību, atbalstu maznodrošinātajām ģimenēm, bērnu veselību un aktīvu dzīvesveidu. Projekti realizēti individuāli, kā arī sadarbojoties ar nevalstiskajām organizācijām, biedrībām un valsts institūcijām. Īpaša uzmanība tiek pievērsta pilsētu iedzīvotāju un viesu iepriecināšanai dažādos Latvijas Valsts svētkos.

Sadarbības projekti un ilgtermiņa atbalsts ir sniegts dažādām organizācijām kā, piemēram, Fonds Viegli (Ziedoņa klase, Ziedoņa muzejs, Ziedoņa bibliotēka), veselīga dzīvesveida un ģimeņu pasākumu sērijām Stirnubuks un Rīgas Rogainings. Kultūras jomā lepojamies par sadarbību ar Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātri, Vidzemes koncertzāli, klasiskās mūzikas festivālu Rīga-Jūrmala. Ar saistošām aktivitātēm visai ģimenei gadu no gada piedalāmies dažādu Latvijas lielo pilsētu svētku programmās, piemēram, Rīgas pilsētas svētkos, Kuldīgas pilsētas svētkos.

 

Uzņēmums ir realizējis vairākas iniciatīvas, aicinot tajās iesaistīties Latvijas iedzīvotājus un viedokļu līderus, lai atbalstītu un iepriecinātu tos, kuriem šobrīd klājas grūtāk. Plašu sabiedrības iesaisti un atsaucību ir iemantojis jau desmito gadu organizētais labdarības projekts “Laimas labdarības namiņš”. Projekts tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas sociālajiem dienestiem, un projekta mērķis ir palīdzēt sagādāt Ziemassvētku dāvanas maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā.

 

Lai iepriecinātu šokolādes piekritējus, jau vairākus gadus, jūlijā, Rīgā, Miera ielā 22, organizējam “Laimas šokolādes svētkus”. Tas ir bezmaksas pasākums, un ar savu unikālo un aizraujošo programmu katru gadu iepriecinājis tūkstošiem apmeklētāju.