KFD-02391-scaled-aspect-ratio-16-9

Kāpēc pievienoties mums?

Esi globāls lokāli

Pievienojoties “Orkla Latvija”, Tev ir unikāla iespēja būt daļai no starptautiskas uzņēmumu grupas, vienlaikus baudot vietējā uzņēmuma priekšrocības. Proti, veikt darbu, kas Tev sagādā prieku, atrodoties un maksājot nodokļus Latvijā, tajā pašā laikā mācoties no globālās grupas pieredzes, kā arī rādot piemēru kolēģiem vairāk nekā 20 valstīs. Tā ir iespēja būt vienam no tiem, kas piedalās vietējo zīmolu un produktu attīstībā, un var lepoties ar sava darba augļiem, redzot mūsu produktus vairāk nekā 4000 veikalos visā Latvijā un ārpus tās. “Orkla Latvija” sniedz iespēju strādāt mūsdienīgā uzņēmumā, kuru virza Ziemeļvalstu uzņēmumiem raksturīgs vadības stils, kas ir caurspīdīgs un iekļaujošs.

86% “Orkla Latvija” darbinieku izjūt lepnumu būt daļai no uzņēmuma.*

Turpini mīlestību

“Laima”. “Staburadze”. “Spilva”. “Ādažu Čipsi”. “Selga”. Šie un citi “Orkla Latvija” zīmoli jau ieguvuši leģendu titulu Latvijas plaša patēriņa preču piedāvājumā un neprasa garus paskaidrojumus. Plaši iecienīti ikdienā un svētkos, tie teju katram Latvijas iedzīvotājam asociējas ar ko patīkamu. Ar sarunām pie kafijas tases un “Laimas” saldumiņa, ar pirmo dzimšanas dienu, ko atceries, un negausīgu “Cielaviņas” notiesāšanu vai ikdienišķām ģimenes vakariņām un “Spilvas” kraukšķīgajiem gurķīšiem. Mēs lepojamies jau gadu desmitiem būt Latvijas iedzīvotāju mājās un sirdīs. Pievienojoties “Orkla Latvija”, Tev ir iespēja turpināt šo jēgpilno darbu – turpināt mīlestību pret iecienītiem Latvijas produktu zīmoliem.

88% no mūsu darbiniekiem lepojas piederēt starptautiskam uzņēmumam, kas gādā par vietējiem zīmoliem.*

Esi gatavs mācīties

Uzņēmumā “Orkla Latvija” neviens nav apguvis pilnīgi visu. Bet pie mums valda uzskats, ka mācoties un augot tieši šeit – uzņēmumā – mēs iegūstam visvērtīgākās zināšanas. “Mācāmies darot” ir viens no svarīgākajiem mūsu moto. Jā, mums ir svarīgi, lai mūsu darbiniekiem būtu nodrošinātas karjeras izaugsmes iespējas gan šeit Latvijā, gan grupas uzņēmumos citos tirgos. Tāpat piedāvājam dažādas apmācības iespējas. Tomēr pāri visam stāv atvērta pašizaugsmes kultūra un uzņēmējdarbības gars, kas caurvij mūsu cilvēkus. Tikai izaicinot sevi personīgi, varam atrast arvien labākus veidus, kā paveikt savu darbu. Turklāt, pievienojoties mūsu komandai, ievērosi, cik daudz ir iespējams iemācīties un iedvesmoties no saviem tuvākajiem kolēģiem un vadības.

90% no mūsu darbiniekiem pārliecinoši novērtē to, ka “Orklā” vienmēr ir kāds, kam palūgt padomu.*

 

*No “Orkla Latvija” darbinieku apmierinātības pētījuma, kas veikts 2021.gadā.