KFD-09184-scaled-aspect-ratio-16-9

Ko mēs piedāvājam

Pie mums, “Orkla Latvija”, ikviens komandas loceklis saņem konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu atbilstoši darba pienākumiem un ieguldījumam uzņēmuma attīstībā. Taču mēs priecājamies izmantot priekšrocības un privilēģijas, kuras ne tikai noteiktas Darba likumā, bet arī nostiprinātas “Orkla Latvija” koplīgumā vai tiek nodrošinātas no uzņēmuma kā papildu labumi pilnīgi visiem mūsu plašajā komandā.

Veselības apdrošināšana

Veselība ir pats vērtīgākais, kas katram no mums ir. Tādēļ “Orkla Latvija” visiem darbiniekiem pēc trīs mēnešu pārbaudes laika nodrošina veselības apdrošināšanas polisi pilnā apmērā.

Apmaksātas brīvdienas

Uzņēmums atbalsta sabalansētu darba un brīvā laikā pavadīšanu, tādēļ papildu darba likumā noteiktajām 20 atvaļinājuma dienām gadā atgādina komandas locekļiem, ka var izmantot vienu papildatvaļinājuma dienu vecākiem, kam aprūpē ir mazāk par trim bērniem vecumā līdz 14 gadiem, un trīs papildatvaļinājuma dienas vecākiem, kam aprūpē ir trīs vai vairāk bērni vecumā līdz 16 gadiem vai bērns ar invaliditāti līdz 18 gadiem. Gadījumā, ja saskārsies ar tuva ģimenes locekļa nāvi, atgādinām, ka darba likums nodrošina līdz divām apmaksātām brīvdienām. Papildus tam “Orkla Latvija” koplīgums paredz divas apmaksātas brīvdienas asins donoriem, vienu apmaksātu brīvdienu saistībā ar stāšanos laulībā un vienu apmaksātu brīvdienu vecākiem saistībā ar skolas gaitu uzsākšanu, kam aprūpē ir bērns vai bērni līdz 12 gadu vecumam.

Īpašie pabalsti

Tāpat, kā uzņēmums rūpējas par ikvienu savas komandas locekli, tā mēs priecājamies un atbalstām Tavas rūpes par savu ģimeni gan priekos, gan bēdās. Saistībā ar bērna piedzimšanu ģimenē vai 1.pakāpes tuvinieka nāvi nodrošināsim pabalstu viena mēneša minimālās algas apmērā. Savukārt, bērnam uzsākot skolas gaitas 1.klasē, nodrošināsim vienreizēju pabalstu 100 EUR apmērā. Ja, strādājot pie mums vairāk nekā piecu gadus, Tu sasniegsi pensionēšanās vecumu un plānosi doties pelnītā atpūtā, mēs Tev izmaksāsim pabalstu viena mēneša algas apmērā.

Attīstības un mācību iespējas

Esot starp meistarīgiem un pieredzējušiem kolēģiem mums ir iespēja katru dienu vienam no otra mācīties. Orkla ir iespēja strādāt gan ar vietējiem profesionāļiem, gan mūsu kolēģiem citās valstīs, tādā veidā iegūstos plašas mācīšanās iespējas. Mēs ticam, ka profesionāļi veidojas caur praktiskiem darbiem, tādēļ labprāt dalāmies zināšanās un labākajā praksē viens ar otru un jaunajiem kolēģiem. Mēs ticam, ka mūsdienu strauji mainīgajā vidē ikvienam ir jārūpējas par pastāvīgu prasmju un kompetenču attīstību. Mēs atbalstīsim Tavu izaugsmi, ja vēlēsies izmantot mūsu globālās, profesionālās Orkla akadēmijas piedāvātos kursus, kuros mūsu darbinieki var apgūt dažādas prasmes – zīmola vadību, līderību, pārdošanu un prasmes citās jomās.

Kolektīvie pasākumi

Mums patīk pavadīt laiku kopīgi un atzīmēt sasniegumus, neatkarīgi no tā, cik tie lieli vai mazi. Ik gadu kopīgi svinam Ziemassvētkus, Šokolādes svētkus un kopīgos sasniegumus Gada ballē. Ja nevaram sanākt klātienē, tad tiekamies attālinātās online ballītēs. Mēs lepojamies piederēt uzņēmumam, kas pastāvīgi aug un attīstītās, tādēļ kopīgi atzīmējam arī svarīgākos attīstības brīžus Laimas jauno māju un jaunās cepumu un vafeļu ražotnes būvniecībā. Regulāri sanākam kopā arī uz mazāk formālām iedvesmas pēcpusdienām un brokastīm ar valdes priekšsēdētāju, lai iepazītu viens otru tuvāk. Savukārt fiziskās veselības un sacensības garu kopīgi svinam piedaloties lielākajos sportiskajos notikumos Latvijā, piemēram, Rīgas maratonā, Stirnu bukā, Rogaininga sacensībās un organizējot paši savus hokeja un volejbola turnīrus.

Praktiski labumi

Mēs labprāt parūpēsimies par atsevišķām sadzīviskām lietām, lai Tev par tām nav jādomā. Piemēram, lielākajai daļai mūsu komandas pieejamas apmaksātas autostāvvietas. Attālāko ražotņu darbiniekiem tiek nodrošināts apmaksāts transports nokļūšanai uz un no darba. Strādājot ražošanā, mēs parūpēsimies par siltajām pusdienām, bet tiem, kuri veic administratīvo darbu – par apmaksātām telefonsarunām un interneta pieslēgumu.

Gardi labumi

Strādājot ar Latvijā mīlētākajiem zīmoliem un gardākajiem produktiem, ir tikai saprotami, ka Tev jābūt pirmajam, kas tos nobauda. Visiem darbiniekiem pieejama atlaide 25% apmērā uzņēmuma produkcijai “Laimas” specializētajos veikalos un internetveikalā Oveikals.lv. Tāpat mēs rūpējamies, lai visiem būtu pieejami mūsu ražotie gardumi ikdienā un arī svētkos – katras nedēļas īpašo piedāvājumu veidā, kā arī Jaungada dāvanās Tev un Taviem bērniem.