Laima-razotne-September-06-2021-29-scaled-aspect-ratio-16-9

Investējam attīstībā un mūsdienīgos darba procesos

Mūsu struktūra

“Orkla Latvija” specializējas saldumu, čipsu un sāļo uzkodu, kūku un sāļo konditorejas izstrādājumu, cepumu, mērču un dresingu, dzērienu, konservācijas un gatavo maltīšu ražošanā un izplatīšanā.

Lielākā daļa no mūsu komandas ikdienā īsteno šo produktu ražošanu četrās ražotnēs Latvijā, un drīzumā arī piektajā ražotnē – pilnībā jaunā cepumu un vafeļu ražotnē Ādažos –, kas patlaban ir būvniecības procesā.

Vienlaikus mūsu plašo ražošanas komandu atbalsta profesionāla vadība un administratīvā komanda, loģistikas komanda un kolēģi, kuri strādā mūsu tiešās pārdošanas kanālos – “Laima” veikalos, “Laimas” šokolādes muzejā un internetveikalā Oveikals.lv.

Mūsu darba vide ir mūsdienīga un augstā līmenī. Tas izriet no mūsu apņemšanās, ka mums cilvēks vienmēr ir svarīgākais. Tas nozīmē, ka ražošanas procesiem un videi ir jābūt organizētai ap cilvēka drošību un aizsardzību, savukārt administratīvajam darbam – ap savstarpēju sadarbību caur digitālo tehnoloģiju pieejamību. Turklāt šī apņemšanās nav tikai vārdos, bet arī darbos. Ja skatāmies no investīciju viedokļa – lielākoties tās vērstas uz jaunu un mūsdienīgu ražotņu un ražošanas tehnoloģiju iegādi, esošās infrastruktūras atjaunošanu un modernizāciju, kā arī uzņēmuma digitalizāciju un jaunu produktu izstrādi.