Cipsi_Spice-1-aspect-ratio-16-9

Ādažu čipsi un Tet ar kampaņu “Noķer kraukšķi un laimē” uzsāk ilgtermiņa sadarbību

18. februārī, atklājot Ādažu čipsu un Tet kampaņu “Noķer kraukšķi un laimē”, tika aizsākta tehnoloģiju uzņēmuma Tet un Latvijas vadošā sāļo uzkodu zīmola Ādažu čipsi ilgtermiņa sadarbība. Pasākuma klātesošie varēja spēlēt Kraukšķu spēli, cienāties ar ļoti daudz Siera bumbām, piedalīties viktorīnā un iegūt vērtīgas pārsteiguma dāvanas.

“Zinām, ka pozitīvas atmiņas saistās ar labi pavadītu laiku un garšas kārpiņu labsajūtu. Tāpat arī ar jaunām sadarbībām! Tāpēc tuvākajā nākotnē rūpēsimies, lai Tet klientam, sniedzot iepirkšanās, interneta lietošanas vai kino skatīšanās pieredzi, piedāvātu ekskluzīvu iespēju to kombinēt ar Ādažu čipsu našķiem,” par sadarbības uzsākšanu saka Tet komercdirektors Edgars Grandāns.

“Ne velti Ādažu čipsu sauklis ir “Garšīga kompānija”. Zīmols Latvijā ir pazīstams jau vairāk nekā 30 gadu un vienmēr bijis par kopā būšanu, draudzību un labi pavadītu laiku. Mūsdienu sabiedrības ikdienas paradumi mainās, taču viena lieta paliek nemainīga vērtība – sajūtas, ko radām esot kopā un labi pavadot laiku. Un mums ir prieks, ka Ādažu čipsi kopā ar Tet var būt pamats šādām sajūtām. Pietam, šoreiz sadarbības galvenais varonis ir Siera bumbas, kas ir viena no iecienītākajām sāļajām uzkodām Latvijā,” stāsta Laura Bagātā, SIA “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja.

Foto no sadarbības atklāšanas svētkiem tirdzniecības centrā “Spice Home”:

https://wetransfer.com/downloads/abc3a62d0cd1566a61b0045a61d053ea20240219100646/ec3a22

Ikviens tirdzniecības centra Spice apmeklētājs kampaņas “Noķer kraukšķi un laimē” atklāšanā trīs stundu garumā bija aicināts iesaistīties aktivitātēs, kas pie sirds gāja dažādu gaumju un vecuma pircējiem. Kraukšķīgo Siera bumbu spēlē visaktīvāk iesaistījās Ādažu čipsu cienītāji. Savukārt vērtīgās balvas, piemēram, Apple iPhone 15, Dyson matu fēnu, vai karstā gaisa friteri Philips Airfyer varēja mēģināt iegūt ikviens pircējs, kurš Tet veikalā bija iegādājies kādu no precēm vai pakalpojumiem. Par atmosfēru pasākuma laikā rūpējās dīdžejs Magnuss Eriņš.

Spēli “Noķer kraukšķi un laimē” var atrast Tet un Ādažu čipsi mājaslapās. Kraukšķu spēli varēs spēlēt visu kampaņas periodu, no 19. februāra līdz 7. aprīlim. Lai spēlētu un laimētu balvas – dažādas vērtīgas elektronikas ierīces, kā arī Ādažu čipsu produkciju, nav nepieciešams veikt papildus pirkumu.

Papildus šim, 2024. gada laikā tiks atklātas vēl citas Tet un Ādažu čipsu sadarbības iniciatīvas.

 

Papildu informācijai:

Laura Bagātā

Komunikācijas vadītāja

SIA “Orkla Latvija”

E-pasts: laura.bagata@orkla.lv

Mobilais tālrunis: +371 26115666

www.orkla.lv