Publicitates_fotografija-aspect-ratio-16-9

“Ādažu” čipsi uzsāk sadarbību ar jauniešu atbalsta programmu “MOT”

Rūpēs par drošu un iekļaujošu sabiedrību un jauniešu atbalstu Latvijā, “Ādažu” čipsi uzsāk sadarbību ar biedrību “MOT Latvija”, veicot ziedojumu 20 000 eiro vērtībā. Sadarbības ietvaros “Ādažu” čipsi dažādās aktivitātēs atbalstīs “MOT Latvija” darbību visa gada garumā, tādejādi veicinot “MOT” programmas misiju un vērtības, kas tieši saskan ar zīmola vērtībām.

“Kā sociāli atbildīgs uzņēmums, kuram rūpes par sabiedrību ir īpaši svarīgas, mēs esam priecīgi uzsākt šo draudzību ar biedrību “MOT Latvija”. “Ādažu” čipsu zīmola primārā auditorija ir jaunieši un ne velti tā sauklis ir “Garšīga kompānija!” – tas lieliski paskaidro mūsu apņemšanos veicināt draudzību, kopā būšanu, kā arī atvērtu komunikāciju un iekļaujošu vidi jauniešu ikdienā. Programma “MOT” strādā ar to, lai pieņemoša un droša vide būtu jauniešu norma, nevis ekstra, mudinot būt drosmīgiem un atvērtiem, kā arī rūpējoties par veselīgu sabiedrību kopumā. Sadarbības mērķis ir pievērst uzmanību biedrības “MOT” mērķim – stiprināt jauniešos pārliecību, dzīvot prasmi, garīgo veselību, apzinātību un drosmi, tādejādi novēršot atstumtību, bulingu, vardarbību, alkohola un narkotiku lietošanu, noziedzību un mentāla raktura problēmas jauniešu vidū. Lai šo īstenotu, plānojam iesaistīt arī savus resursus – mudinot ikvienu “Orkla Latvija” darbinieku kļūt par programmas “MOT” treneri vai mentoru un iesaistīties programmas attīstībā,” par sadarbību stāsta “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja Laura Bagātā.

Kā stāsta biedrības “MOT Latvija” vadītāja Ruta Masaļska: “MOT kā nevalstiska organizācija var pastāvēt tikai pateicoties atbalstītāju ziedojumiem. Esam ļoti pateicīgi “Ādažu” čipsiem par jauno draudzību, kopā piepildot MOT vīziju,  lai jauniešiem palīdzētu  veidot drosmīgu un iekļaujošu sabiedrību! Katrs ziedotais eiro palīdz kādam Latvijas jaunietim. Ik gadu MOT programmai pievienojas vairākas jaunas skolas un 7 gadu laikā esam apmācījuši jau vairāk nekā 400 trenerus un programmā piedalījušies vairāk nekā 18 000 jauniešu. “Ādažu” čipsu sniegtais atbalsts ir ļoti būtisks, lai spētu nodrošināt gan programmas kvalitatīvu norisi esošajās skolās, gan piesaistīt jaunas skolas. Kopā mums izdosies!”

“Visa gada garumā “Ādažu” čipsi piedalīsies un atbalstīs dažādas programmas “MOT” iniciatīvas, tostarp piedalīsies “MOT” entuziastu saietā, kur tiksies “MOT” treneri, atbalstītāji, lieldraugi, padome, un vēstneši. Viens no “Ādažu” čipsu mēķiem ir veicināt jaunu draudzību sākumu, tāpēc šogad atbalstīm arī “Čau” kampaņu, kas ir aicinājums būt drosmīgiem un uzsākt jaunas draudzības, kas nereti ir grūtāk nekā mums šķiet. Savukārt, lai kopā veicinātu rūpes par sabiedrību piedalīsimies “Drosme rūpēties” kampaņā,” turpina “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja Laura Bagātā.

“Ādažu” čipsi būs klātesoši arī citās programmas “MOT” aktivitātēs, atbalstot tās ar dažādiem produktiem un vairojot īstu draudzību!

Vairāk par programmu “MOT” var uzzināt apmeklējot vietni www.mot.lv.

 

 

 

Papildu informācijai:

Laura Bagātā

Komunikācijas vadītāja

SIA “Orkla Latvija”

E-pasts: laura.bagata@orkla.lv

Mobilais tālrunis: +371 26115666

www.orkla.lv