2020_09_03_orklalatvija_adazu-cipsu-uztuklase_1-1024x683-1-aspect-ratio-16-9

“ĀDAŽU ČIPSU” RAŽOTĀJS PAPLAŠINA UZTURKLASES PROGRAMMAS PIEEJAMĪBU; VIESOSIES ARĪ SKOLĀS

Uzņēmums “Orkla Latvija” paplašinājis Latvijā iecienītās “Ādažu Čipsu” izglītojošās uzturklases programmas pieejamību – papildus tās organizēšanai ražotnē –, turpmāk piedāvājot pilnvērtīgas uzturklases vizītes arī skolās visā Latvijā. “Ādažu Čipsu” komanda pilnveidojusi programmu, ne tikai paplašinot tās pieejamību, bet arī ieviešot papildu drošības un piesardzības pasākumus, lai rūpētos par dalībnieku un darbinieku veselību.

“Uzturklases programma radīta ar mērķi izglītot skolēnus par priekšnosacījumiem pilnvērtīgam un sabalansētam uzturam, kā arī iepazīstināt interesentus, kā našķēties veselīgi. COVID-19 pandēmijas ietekmē uz laiku bijām pārtraukuši viesu uzņemšanu “Ādažu Čipsu” uzturklasē, kas atrodas ražotnē, lai pielāgotu programmu, ieviešot papildu veselības drošības pasākumus. Darbinieku un apmeklētāju drošība ir mūsu prioritāte. Šī procesa ietvaros arī strādājām pie tā, lai skolēniem būtu iespēja ne tikai apciemot mūs klātienē, bet arī uzņemt ciemos pie sevis skolā. Esam kļuvuši mobilāki, bet tik pat izglītojoši, saistoši un interesanti,” uzsver “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

“Orkla Latvija” sekos un pielāgos uzturklases darbību, vadoties pēc atbildīgo iestāžu reko-mendācijām, saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatības ierobežošanu. Uzturklases apmeklējuma pieteikums tiks pilnībā apstiprināts nedēļu pirms plānotās vizītes, ņemot vērā situācijas attīs-tību. Papildus tam uzturklasē tiks ievērota virkne nozīmīgu piesardzības pasākumu, tostarp, telpu dezinfekcija pēc katras grupas apmeklējuma un daudzi citi.

Uzturklase tika izveidota 2010. gadā, lai dalītos pieredzē un informētu interesentus par veselīgu un sabalansētu uzturu, uzsverot tā nozīmi cilvēka ikdienā un attīstībā, kā arī papildus sniegtu iespēju uzzināt vairāk par čipsu ražotni un unikālo uzkodu tapšanas procesu.

No 2020. gada augusta skolu pārstāvji var pieteikties “Ādažu Čipsi” uzturklases programmai, rakstot uz e-pastu uzturklase@orkla.lv. Uzturklases ilgums ir viena stunda un 30 minūtes, bet apmeklējuma cena vienai personai ir septiņi eiro, savukārt uz 10 skolēnu grupu vienam pie-augušajam uzturklases apmeklējums ir bez maksas. Plašāka informācija ir pieejama “Ādažu Čipsi” mājaslapā – cipsi.lv.