Ziemas_cipsi-41-aspect-ratio-16-9

“Ādažu” kartupeļu čipsi ar karamelizētu sviestu un sāls garšu saņem apbalvojumu “Labākais jaunais produkts 2022”

Starptautiskā tirgus un pētījumu aģentūra “Nielsen IQ”, godinot veiksmīgākos jaunākos produktus dažādās kategorijās Baltijas valstīs, par Latvijā labāko debiju sāļo uzkodu kategorijā ir atzinusi “Ādažu” kartupeļu čipsus ar karamelizētu sviestu un sāls garšu (130gr).

“Ik gadu “Orkla” iegulda ievērojamus līdzekļus, lai patērētājiem piedāvātu mūsu komandas izstrādātus unikālus produktus, kas ražoti no kvalitatīvām un ilgtspējīgi iegūtām izejvielām. Esam gandarīti, ka vairākus gadus pēc kārtas jauni produkti iekaro patērētāju ievērību. Arī šogad saņemtais apbalvojums sāļo uzkodu kategorijā iedvesmo, lai arī turpmāk patīkami pārsteigtu gan Latvijā, gan ārvalstīs,” stāsta Lineta Mikša, “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja.

 

Kompānija Nielsen, kas dibināta ASV 1923. gadā, pielietojot unikālu metodoloģiju, analizē pārtikas un mājsaimniecības preču kategoriju 20 grupas. Lai noteiktu pērnā gada veiksmīgākos jaunos produktus visās trīs Baltijas valstīs, tika analizēti gan to pārdošanas dati, gan tika aptaujāji patērētāji. Apbalvojumi “Nielsen” konkursā “Gada labākais jaunais produktus” tiek pasniegti kopš 2008. gada.

Ziemas_cipsi-28-aspect-ratio-16-9