2p8a6922-676x380 (1)

AR VAIRĀK NEKĀ 40 000 “ORKLA LATVIJA” PRODUKTU ATBALSTA BĒRNU REHABILITĀCIJU

Aizvadītajā nedēļā uzņēmums “Maxima Latvija” un rehabilitācijas centrs “Poga” pulcēja atbalstītājus, noslēdzot šī gada labdarības kustību “Starp cilvēku un labu darbu ir viena poga”. Akcija tika organizēta visos “Maxima Latvija” veikalos kopā ar sadarbības partneru un pircēju iesaisti šī gada rudenī. Akcijas ietvaros tika iegādāti 40 425 “Laimas” un “Drako” kustības atbalsta produkti, no kuriem divi līdz pieci centi tika ziedoti bērnu rehabilitācijai. Kopumā ar akcijas atbalstītāju iesaisti tika saziedoti 1175,51 eiro.

“Mēs – “Orkla Latvija” komanda – esam gandarīta redzēt, kā kopā ar mūsu partneriem un sabiedrību tiek sasniegti labo darbu mērķi. Gluži kā ik gadu mūsu īstenotais “Laimas” labdarības namiņa projekts, arī projekts “Poga” vēlreiz apliecina to, ka kopīgiem spēkiem ir iespējams paveikt ļoti daudz, īpaši gādāt prieku un palīdzēt tiem, kuriem tas nepieciešams. Liels paldies ikvienam kas atbalstīja šo akciju un iesaistījās,“ uzsver “Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša.

Akcijā kopumā piedalījās 26 Latvijas un ārvalstu ražotāji un uzņēmumi, pārdodot 910 790 produktu vienības, kas pārvērtušās 20 985 eiro ziedojumā, un šie līdzekļi palīdzēs nodrošināt rehabilitācijas nodarbības “Pogas” pacientiem.