laima-sokolades-111-aspect-ratio-16-9

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kas ir Rainforest Alliance?

Rainforest Alliance ir viena no pasaules vadošajām ilgtspējības sertifikācijas organizācijām, kas ir izveidojusies, apvienojoties The Rainforest Alliance un UTZ. Tā palīdz risināt vides un sociālos jautājumus visā pasaulē, ieskaitot klimata izmaiņas, mežu izciršanu, nabadzību un neilgtspējīgu lauksaimniecību.

2. Kā strādā šī organizācija?

The Rainforest Alliance ir radījusi vienotu globālo sertifikācijas standartu, kas vienkāršo sertifikāciju lauksaimniekiem un ļauj uzņēmumiem efektīvāk veidot atbildīgākas piegādes ķēdes. Šī kakao sertifikācijas programma veicina ilgtspējīgāku kakao audzēšanu. Kakao stratēģijas galvenās prioritātes ir pārliecība, dalīta atbildība, piegādes ķēdes pārredzamība, rentabilitāte un noturība.

3. Kāpēc ir nepieciešamā šāda sertificēšanās?

Līdz ar pievienošanos šai programmai mēs apliecinām mūsu apņemšanos strādāt arvien ilgt-spējīgāk, lai palīdzētu uzlabot kakao audzētāju darba un dzīves apstākļus. Šāda sertificēšanās palīdz sekot līdzi kakao ieguves praksei un izcelsmei. Sertificējoties mēs palīdzam novērst me-žu izciršanu un bērnu darbaspēka izmantošanu, kā arī atbalstām kakao audzētāju apmācības, lai sekmētu zināšanas un prasmes par ražas kvalitātes uzlabošanu un efektīvu tās novākšanu.

 

4.Kāpēc uz logo attēlota vardīte?

„Rainforest Alliance“par savu talismanu izvēlējās vardīti pirms vairāk nekā trīsdesmit gadiem, jo šis abinieks visbiežāk sastopams neotropiskajos reģionos, kur organizācija pirmo reizi sāka aizsargāt lietus mežus. Zaļā vardīte ir kļuvusi par starptautisku ilgtspējas simbolu, kas palīdz identificēt produktus, kas veicina labāku nākotni cilvēkiem un planētai.