img_4351-1024x683-1-aspect-ratio-16-9

“ORKLA LATVIJA” CEPUMU RAŽOŠANAS DAĻA SAŅEM AUGSTĀKO IESPĒJAMO NOVĒRTĒJUMU – LIELBRITĀNIJAS MAZUMTIRDZNIECĪBAS APVIENĪBAS BRC AUDITĀ

Lielbritānijas mazumtirdzniecības apvienības (British Retail Consortium) jeb BRC auditā, kas apliecina procesu un produktu kvalitāti un drošumu, “Orkla Latvija” cepumu ražošanas daļa saņem augstāko iespējamo novērtējumu jeb (AA) līmeni.

Mēs esam sākuši jaunu gadu ar vairākiem labiem rezultātiem, saņemot augstākos novērtējumus vienam no stingrākajiem, brīvprātīgi piemērojamajiem pārtikas nekaitīguma un kvalitātes vadības standartiem pasaulē – BRC. Pēdējo gadu laikā esam panākuši apbrīnojumu progresu gan tehniskā, gan profesionālā attīstībā, jo ir ieguldīts milzīgs darbs, kā rezultātā ir saņemta starptautiski atzīta apliecinājuma augstākā pakāpe. Paldies cepumu ražotnes komandai par lieliski paveikto darbu,” saka “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

Audits norisinājās no 11.- 13.novembrim un to veica vadošais auditors Juris Mauriņš no “Bureau Veritas”, kurš īpaši uzteica zinošo un profesionālo komandu.

BRC pārtikas drošības un kvalitātes standarta sertifikāts ir pasaulē vadošais pārtikas kvalitātes sertifikāts, kas garantē produkcijas augsto kvalitāti, nekaitīgumu un drošumu patērētājam. Šī sertifikāta esamība sniedz iespēju demonstrēt uzticama partnera reputāciju, lai sekmētu uzņēmuma tālāku attīstību eksporta tirgos un arī jaunu tirgu apgūšanu. Šis sertifikāts ir ļoti daudzu Eiropas un pasaules vadošo mazumtirdzniecības veikalu ķēžu prasība sadarbības uzsākšanai un tās turpināšanai, jo tā sniedz pārliecību par pārtikas ražošanas uzņēmuma procesu norises kvalitāti