111-_V8A9162-BalticPictures.lv_-aspect-ratio-16-9

Darbinieku veselība un drošība darbā ir prioritāte – Orkla Latvija pievienojas iniciatīvai “Misija Nulle”

Darbinieku labbūtība darbā, kas ietver darba drošību un darbinieku veselību ir “Orkla Latvija” prioritāte, tieši tādēļ uzņēmums spēris būtisku soli un pievienojies iniciatīvai “Misija Nulle”. Šai iniciatīvai “Orkla Latvija” pievienojās 2024. gada 26. Aprīlī kā 100. dalībnieks.

Valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons norāda: “Runājot par darba drošību, svarīgi, lai mūsu darbinieku zināšanas par šo jautājumu būtu visaugstākajā līmenī, vienlaikus, mūsu uzdevums ir veidot tādu darba vidi un kultūru, kas balstās uz uzticēšanos mums kā darba devējam, mūsu spējai un iniciatīvai nodrošināt droši darba vidi, zināšanas un rūpes par katru kolēģi. Ļoti novērtējam šo nacionāla līmeņa iniciatīvu, kas pulcina atbildīgus darba devējus, dodot iespēju līdzīgi domājošajiem uzņēmumiem dalīties gan savā pieredzē, gan labajā praksē, lai kopā mēs veidotu droši darba vidi, kas kļūtu par pašsaprotamu priekšnoteikumu sekmīgai uzņēmējdarbībai mūsu valstī. Ikdienā rūpējamies par to, lai darba negadījumu uzskaites ailītē vienmēr būtu tikai skaitlis “0”, bet dalība Misija Nulle ir vēl viens apliecinājums tam, ka darba drošība un veselība arī nākotnē nemainīgi būs mūsu uzņēmuma prioritāte.”

Iniciatīvas “Misija Nulle” mērķis ir padarīt veselību un drošību par uzņēmuma prioritārajām vērtībām gan ikvienā pamatdarbības posmā, gan mijiedarbībā ar sabiedrību, mazinot darbā un ar to saistīto ārējo apstākļu rezultātā bojāgājušo skaitu, būtiski samazinot arī nelaimes gadījumu skaitu darba vietās, tiecoties uz nulli un preventīvi ieviešot pasākumus darbinieku veselības aizsardzībai un saglabāšanai. Parakstot “Misija Nulle” hartu, dalībnieki apņemas ieviest un ievērot uzņēmējdarbības principus, lai darbinieka drošība darbā un veselība būtu prioritāte, lai uzņēmumā būtu 0 negadījumu un ikkatrs darbinieks varētu atgriezties mājās sveiks un vesels.