Fotografijas_video_Laima_davina_Sokolades_svetkus_2-1024x684-1-aspect-ratio-16-9

FOTO: “LAIMAS” FABRIKAS PAGALMĀ SVIN ŠOKOLĀDES SVĒTKUS

2019.gada 11. jūlijā “Laimas” fabrikas pagalmā ar vērienīgu pasākumu programmu tika atzīmēti Šokolādes svētki, kas tika organizēti kā dāvana Rīgas iedzīvotājiem un viesiem no Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” Starptautiskajā šokolādes dienā. Svinības visas dienas garumā pulcēja vairāk nekā 5 500 viesu, savukārt “Laimas” šokolādes muzejā viesojās vairāk nekā 300 interesentu. Kopumā Šokolādes svētkos tika apēsti vairāki simti kilogrami “Laimas” saldumu.

“Mēs no sirds pateicamies ikvienam, kurš vakar atnāca ciemos uz “Laimas” fabrikas pagalmu, lai atzīmētu Starptautisko šokolādes dienu. “Laima” ir zīmols, kas vienmēr bijis tautai klāt nozīmīgos brīžos un svētkos, tādēļ esam pārliecināti, ka labākā dāvana no mūsu “Laimas” gada saldākajā dienā ir svinības, kas dāvā prieku un gardus mirkļus gan lieliem, gan maziem,” uzsver “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Starptautiskās šokolādes dienas svētku ietvaros “Laimas” šokolādes muzejs priecēja ar iespēju doties saldā šokolādes ceļojumā, to sajūtot un piedzīvojot ar visām maņām, par īpašu svētku cenu. Savukārt jau vakarpusē “Laimas” fabrikas pagalmā tika uzburta patiesa svinību atmosfēra kopā ar pasākuma vadītājiem Leldi un Aivi Ceriņiem, kuri aicināja piedalīties daudzveidīgās aktivitātēs, tostarp iemūžināt mirkļus “Maigums” fotostūrī un pie Mīlestības sienas, pārbaudīt spēkus “Mad Milk” saldumbolā, piedalīties Šoko bingo, bet mazākos viesus priecēja iespēja griezties Laimes karuselī, kā arī tikties ar “Lācīti Ķepainīti” un “Vāverīti”. Šokolādes svētkus apmeklēja arī tādi īpaši viesi kā Chris Noah un pašmāju grupa “Carnival Youth”, kas viesus priecēja ar muzikālu pārsteigumu.

Kopš 2012. gada “Laima” ir ieviesusi Starptautiskās šokolādes dienas svinību tradīciju Latvijā, ik gadu dāvinot aizraujošus un saldus svētkus Rīgas iedzīvotājiem un viesiem. 1995. gadā Starptautisko šokolādes dienu pirmoreiz atzīmēja šokolādes mīļi Francijā, bet šodien šie saldie svētki ir iecienīti teju visā pasaulē. Papildus tam ASV Šokolādes dienu svin ievērojami biežāk – trīs reizes gadā: 11. jūlijā Starptautisko šokolādes dienu, bet 7. jūlijā un 28. oktobrī – Nacionālo šokolādes dienu.

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. Pašlaik “Laimas” produktu portfelī ir vairāk nekā 200 dažādu produktu, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laimas” produkcija ir nopērkama 20 pasaules valstīs.

Fotografijas_video_Laima_davina_Sokolades_svetkus_3-1024x684-1-aspect-ratio-4-3
Fotografijas_video_Laima_davina_Sokolades_svetkus_4-1024x684-1-aspect-ratio-4-3
Fotografijas_video_Laima_davina_Sokolades_svetkus_1-1024x684-1-aspect-ratio-4-3