Better4U-9-1024x683-1-aspect-ratio-16-9

GADA BALVĀ “LABĀKAIS JAUNAIS PRODUKTS 2018” LAUREĀTU VIDŪ “LAIMA” GRAUDAUGU BATONIŅI UN “SPILVA” TOMĀTU MĒRCES

Starptautiskā tirgus un patērētāju pētījumu uzņēmuma „Nielsen” rīkotajā gada balvā „Labākais jaunais produkts” par labāko jauno produktu kategorijā “Graudaugu produkti un funkcionālie batoniņi” atzīts “Laima Better 4U” graudaugu batoniņš ar ķiršiem, bet kategorijā “Mērces, garšvielas & pulveri” par labāko tika atzīta “Spilva Bogotuo Latgalīte” – tomātu mērce ar dārzeņiem.

“Mēs varam lepoties, ka divi spēcīgi “Orkla Latvija” zīmolu produkti ir atzīti par labākajiem jaunajiem produktiem Latvijas tirgū. Tas apliecina mūsu kompetenci, spēju attīsties līdzi laikam un piedāvāt inovatīvu produktu portfeli mūsu patērētājiem,” uzsver “Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

“Laima Better 4U” graudaugu batoniņš diezgan īsā laikā pierādījis sevi Latvijas tirgū kā vērtīgu un ļoti garšīgu uzkodu steidzīgos brīžos, sniedzot nepieciešamo enerģijas devu ikdienas gaitās. Savukārt “Spilva Bogotuo Latgalīte” ir viena no četrām tomātu mērcēm, kas tika veltītas Latvijas simtgadei, simbolizējot katra Latvijas kultūrvēsturiskā novada būtību, raksturu, un tieši šajā produktā – Latgales garšu.

Katru gadu “Nielsen” analizē un izvērtē pārtikas un mājsaimniecības preču svarīgāko kategoriju 18 grupas, sākot no piena un beidzot ar veļas mīkstinātājiem. Pirmajā posmā katrā kategorijā tiek izraudzīti trīs pieprasītākie jaunie produkti. Otrajā posmā pircēji nosaka produktus, kas visvairāk atbilst tendencēm – vai produkts ticis pamanīts, iegādāts, novērtēts un vai iegādāts atkārtoti. Gadā uzvarējušo produktu nosaka indekss, kas izveidots, balstoties uz objektīviem apgrozījuma datiem, kā arī individuālu klientu novērtējumu.