Namins_kartites-34-aspect-ratio-16-9

Godinās Laimas labdarības namiņa iniciatīvā iesaistītos sociālo dienestu darbiniekus no visas Latvijas

Laimas labdarības namiņš šogad svin savu 11. jubileju un ieiet otrajā desmitgadē! Lai atzīmētu šo notikumu, uzņēmums “Orkla Latvija”, 5. decembrī, svinīgi pasniegs pateicības rakstus Latvijas sociālo dienestu darbiniekiem, kuri līdzdarbojas iniciatīvas realizācijā.

Laimas labdarības namiņa Pateicības pēcpusdiena notiks š. g. 5. decembrī, plkst. 12.00, Laimas šokolādes muzejā, Miera ielā 22, Rīgā.

Svinīgo pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās arī Valsts preizdents Egils Levits ar kundzi Andru Leviti.

 

Esam pateicīgi sociālo dienestu darbiniekiem visā valstī, kuri gadu garumā apzinājuši tās Latvijas ģimenes, kam Laimas labdarības namiņš palīdzējis piepildīt  bērnu Ziemassvētku sapni par brīnumu!”, stāsta “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons. “Pateicoties sociālo dienestu darbinieku veikumam, desmit gadu laikā apzināti tie 10720 bērni, kuru sapņiem Laimas labdarības namiņš palīdzējis piepildīties.

Priecājamies un esam pagodināti, ka arī Valsts prezidents ar kundzi, kā ilggadējie Laimas labdarības namiņa patroni, novērtē sociālo dienestu darbinieku ieguldījumu un atraduši mirkli skaistajā Adventes laikā, lai būtu kopā ar sociālo dienstu darbiniekiem!

 

Laimas labdarības namiņš šogad darbojas līdz 18. decembrim. Ikviens atbalstītājs aicināts apmeklēt projekta mājas lapu www.laimasnamins.lv, kā arī Laimas labdarības namiņa vēstniecības klātienē: Liepājā (Liepājas teātrī), Cēsīs (Vidzemes  koncertzālē “Cēsis”) un Rēzeknē (Latgales vēstniecībā “Gors”), kur gan virtuāli, gan klātienē iespējams iepazīties ar bērnu gatavotajām kartītēm un vēlmēm, izvēloties, kuru no tām piepildīt. Kad kartīte izvēlēta un dāvana sarūpēta, aicinām aizpildīt pieteikuma formu projekta mājas lapā. Dāvanu ikviens var nodot tuvākajā “DPD” paku skapī vai lielākas dāvanas nosūtīt ar “DPD” kurjeru bez maksas.