svaigas_sulas-9-683x1024-1-aspect-ratio-16-9

GUTTA SVAIGĀ IR KLĀT!

Orkla Latvija sulu klāsts papildināts ar apelsīnu un ābolu sulām Gutta Svaigā. Jaunās sulas ir mehāniski izspiestas no svaigiem augļiem, ražošanas procesā saglabājot 100% augļu saturu un attīrot vienīgi no mizas un sēkliņām.

Gutta Svaigā ietilpst NFC (non from concentrate) sulu kategorijā. Tas nozīmē, ka produkts nav pagatavots no sulas koncentrāta, bet – izmantojot mehānisku apstrādi. Tāpat sulai nav pievienots cukurs, medus vai citi saldinātāji – tās garšu nodrošina augļu dabīgais saldums. Ražošanas procesā ir gādāts, lai saglabātu augļa garšas īpašības un vitamīnus. Sulā Gutta Svaigā izmantotie augļi saules siltumu ir baudījuši un izspiesti Spānijā un Itālijā.
Gutta Svaigā sulu iekļaušana sortimentā norisinās saskaņā ar Orkla Latvija ilgtspējas stratēģiju. Tā paredz daudzpusīgu pieeju organizācijas darbā, un atbilstoši tai ir izvirzītas piecas fokusa jomas: uzturs un labsajūta; droši produkti; ilgtspējīgi izejmateriāli; atbildība pret vidi; rūpes par darbiniekiem un sabiedrību. Katrā darbības virzienā ir noteikti ilgtermiņa mērķi un uzdevumi, kuru izpilde ir pakāpeniska. Viens no uzdevumiem ir – veselīgākas produkcijas klāsta paplašināšana. Šogad Orkla Latvija turpina darbu arī pie jaunu produktu izstrādes gan esošajās, gan jaunās produktu kategorijās.

svaigas_sulas-9-683x1024-2-aspect-ratio-4-3
svaigas_sulas-16-683x1024-1-aspect-ratio-4-3