Publicitates_foto_3-gutt-aspect-ratio-16-9

“Guttas” sortimentā divas jaunas sīrupu garšas atspirdzinoša dzēriena pagatavošanai

Sākoties vasaras sezonai zīmols “Gutta” papildinājis sortimentu ar diviem jauniem un gardiem sīrupiem ķiršu – aroniju sīrupu un multiaugļu sīrupu, ar ko ikvienam būs viegli pagatavot gardu un atspirdzinošu dzērienu.

Ņemot vērā iedzīvotāju paradumu maiņu – izvēle par labu produktam par pieejamu cenu, kā arī tendenci arvien biežāk gatavot mājās, vasaras sākumā esam papildinājuši produktu klāstu ar divām jaunām sīrupu garšām: ķiršu – aroniju un mutiaugļu, no kā viegli mājas apstākļos pagatavot ievērojamu daudzumu atspirdzinoša dzēriena. Ķiršu – aroniju sīrups patiks tiem, kas iemīļojuši Latvijai tradicionālas garšas – tas atgādina vasaru laukos pie vecmāmiņas, savukārt multiaugļu sīrups, kurā sajūtamas gan banānu, gan citrusu, gan arī marakujas notis, patiks eksotisku garšu cienītājiem. Jaunie “Guttas” sīrupi būs lielisks papildinājums gan svētku galdam, gan noderēs fizisku aktivitāšu laikā, kā arī jebkurā brīdī, kad vēlamies remdēt slāpes,“ stāsta,” “Orkla Latvija” Komunikācijas direktore Lineta Mikša.

 

No 1 litra “Guttas” sīrupa iespējams pagatavot 8 litrus atspirdzinoša dzēriena. Turklāt, sīrups pildīts tetrapakās, kas radītas izmantojot  86% augu izcelsmes viegli pārstrādājamus  izejmateriālus, kā arī jaunie sīrupu iepakojumi ir izstrādāti ar neatdalāmo bioplastmasas  korķi.

 

Jaunie “Guttas” sīrupi pieejami visās tirdzniecības vietās un, par pieejamāko cenu “Orkla Latvija” interneta veikalā www.oveikals.lv