Publicitates_foto_3-aspect-ratio-16-9

Iecienītās konfektes “Drako” pārtop par “Laima” košļājamajām konfektēm

Būtiska ziņa ikvienam, kurš iecienījis košļājamās konfektes “Drako” – veikalu plauktos tās būs pieejamas ar jauna dizaina iepakojumos un ar jaunu nosaukumu. Turpmāk šīs konfektes pazīsim kā “Laima” košļājamās konfektes, kas būs pieejamas ar jau iemīļotajām un labi pazīstamajām garšām: kolas, ābolu, augļu un zemeņu, taču uz iepakojuma vairs nebūs redzams pūķēns Drako.

Sekojot pircēju pieprasījumam un papildinot mīlētākā saldumu zīmola “Laima” produktu portfeli, nu esam tajā iekļāvuši jau visiem sen labi zināmās “Drako” košļājamās konfektes,“ stāsta “Orkla Latvija” Komunikācijas vadītāja Laura Bagātā. “Aizvadītā gada nogalē ne reizi vien saņēmām pircēju jautājumus par to, kur pazudušas košļājamās konfektes “Drako”, un šobrīd ar prieku varam teikt: tās nav pazudušas, tieši pretēji – konfektes ar pircēju iecienītākajām garšām atkal ir sortimentā, un turpmāk būs atpazīstamas kā “Laima” košļājamās konfektes.

Pūķēnu Drako, kas līdz šim bija attēlots uz košļājamo konfekšu iepakojuma turpmāk aizstās dažādu augļu animācijas. Konfektes pieejamas 110 gramu iepakojumā ar kolas, augļu un zemeņu garšu, kā arī sveramā veidā ar zemeņu, kolas un ābolu garšu un turpmāk tās būs daļa no “Laima” saldumu sortimenta.

 

Papildu informācijai:

Laura Bagātā

Komunikācijas vadītāja

SIA “Orkla Latvija”

E-pasts: laura.bagata@orkla.lv

Mobilais tālrunis: +371 26115666

www.orkla.lv

Publicitates_foto_2-aspect-ratio-4-3
Publicitates_foto_1-aspect-ratio-4-3