publicitates_foto_2-1024x683-1-aspect-ratio-16-9

Iecienītie “Selgas” klasiskie cepumi – tagad arī bez cukura!

Klasisko “Selgas” cepumu sortiments papildināts ar jaunu produktu –“Selgas” cepumu bez cukura, tā rodot iespēju iemīļoto garšu baudīt pēc iespējas plašākam šo cepumu cienītāju lokam.

“Tieši “Selgas” klasiskie cepumi ir iecienītākie Latvijas iedzīvotāju vidū. Vēloties nodrošināt cepumu pieejamību pēc iespējas plašākam patērētāju lokam, esam izstrādājuši šo produktu, nepievienojot tam cukuru. Domājot par cilvēkiem, kuri dažādu iemeslu dēļ cukuru uzturā nelieto, šī būs lieliska alternatīva, lai sevi palutinātu, – norāda “Orkla Latvija” Komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Lai izstrādātu jauno “Selgas” klasiko cepumu bez cukura, “Orkla Latvija” inovāciju tehnologiem bijia nepieciešams aptuveni gads: “Tas bija liels izaicinājums radīt jaunu recepti saglabājot ierasto, visiem labi zināmo, bērnības cepuma garšu. Cepumu izstrādes process bija salīdzinoši laikietilpīgs, izmēģinot dažādu veidu saldinātājus, lai atrastu piemērotāko. Tomēr gan mūsu inovāciju tehnologi, gan piesaistītie degustatori produkta izstrādes procesā ir atraduši labāko variantu, lai papildinātu “Selgas” produktu klāstu ar šo jaunpienācēju, kas tapis mūsu Ilgtspējas stratēģijas ietvaros,” skaidro L.Mikša.

Jaunos “Selgas” cepumus bez cukura iespējams iegādāties gan “Orkla Latvija” interneta veikalā https://oveikals.lv/ , gan arī “Laimas”saldumu veikalos, kā arī lielāko tirdzniecības tīklu veikalos.