publicitates-foto-1-1024x702-1-aspect-ratio-16-9

Iemīļotajam zīmolam “Ādažu” jauni produkti – riekstiņi ar dažādām garšām

Uzņēmums “Orkla Latvija” papildinājis Latvijas patērētāju iemīļotā un uzticamā zīmola “Ādažu” sortimentu ar jauniem produktiem – riekstiņiem ar piecām dažādām garšām, kā arī īpašo dažādu riekstu maisījumu ar rozīnēm – “Kārumnieku izlasi”.

Jaunajā piedāvājumā patērētājiem ir pieejami zemesrieksti apvalkā ar riekstu segmentā iecienītām garšām: “Meksikāņu salsas”, “Aso čili”,”Zilā siera”, kā arī ar “Bekona un siera”. Tāpat “Ādažu” riekstu sortimentā ir atrodami medū grauzdēti sāļie zemesrieksti un dažādu riekstu maisījums, ko īpaši novērtēs saldummīļi.

 

“Priecājamies papildināt “Ādažu” zīmola sortimentu ar jaunu kategoriju – “Ādažu” riekstiņiem, kas ir garšīgs, kvalitatīvs un dabisks našķis, un nesatur garšas pastiprinātājus. Izvēloties riekstiņus, Latvijas patērētāji meklē intensīvas un piesātinātas garšu kompozīcijas, kamēr čipsu izvēlē esam vairāk tradicionālo garšu piekritēji. Pašlaik starp populārākajām “Ādažu” riekstiņu izvēlēm ir “Meksikāņu salsas” un “Zilā siera” garšas, bet nākotnē zīmols sola arī citus jaunumus,”– stāsta Lineta Mikša, “Orkla Latvija” Komunikācijas vadītāja.

Jaunos “Ādažu” riekstiņus ar dažādām garšām var iegādāties lielākajos tirdzniecības tīklos visā Latvijā, kā arī “Orkla Latvija” interneta veikalā www.oveikals.lv