Publicitātes_foto_2-ac-aspect-ratio-16-9

Iemīļoto “Ādažu” čipsu garšas tagad pieejamas arī kā garšvielas!

Iemīļotais zīmols “Ādažu” čipsi papildinājis sortimentu ar jaunu produktu – garšvielām, kas veidotas, ņemot vērā pircēju iecienītās čipsu garšas - tomātu, siera, kā arī – krējuma un sīpolu.

“Ādažu” čipsu garšvielas ir jauns, inovatīvs produkts, ko zīmols saviem pircējiem piedāvā, atzīmējot savu trīsdesmit gadu jubileju.

 

“”Ādažu” čipsu jubilejas gadā, svinot draudzību starp zīmolu un tā cienītājiem, esam radījuši jaunu produktu, kas vēl vairāk apstiprina iemīļotās garšas – šoreiz vārda tiešā nozīmē,“ stāsta “Orkla Latvija” Komunikācijas vadītāja Lineta Mikša. “Mūsuprāt, draudzība vienmēr nozīmē arī dažādību un daudzveidību, un daudzveidīgs ir arī jauno garšvielu pielietojums. Tās iespējams izmantot gan paspilgtinot jau esošo čipsu garšu, piemēram, lai izbaudītu vēl izteiktāku tomātu garšu, pazīstamā tomātu čipsu garša kļūs izteiktāka, bet čipsi – vēl sārtāki. Vai arī garšvielu iespējams izmantot kā piedevu citos ēdienos: pievienojot frī kartupeļiem, popkornam, pastai vai zupām. Izmantojot kādu no trim “Ādažu” čipsu garšvielām kādā no sevis iecienītajām ēdienu receptēm, ikviens var ļauties ēdienu garšas improvizācijai.

 

Vairāk receptes un iedvesmu jaunām garšu variācijām un ēdieniem, kuru autori ir sabiedrībā zināmie Rojs Rodžers, Jushkapadrushka, Anna Panna un citi, atradīsiet “Ādažu” čipsu mājas lapā www.cipsi.lv .

 

Šeit atradīsiet arī ieteikumus, kā pagatavot Mocarellas un tomātu bumbiņas, izmantojot jauno “Ādažu” čipsu tomātu garšvielu, gan Čipsīgos mac & cheese ar “Ādažu” čipsu siera garšvielu, gan Zeltainos kartupeļus ar “Ādažu” čipsu krējuma un sīpola garšvielu un vēl vairākas aizraujošas un interesantas receptes.

 

Jaunās “Ādažu” čipsu garšvielas nopērkamas lielākajos tirdzniecības centros, kā arī “Orkla Latvija” interneta veikalā www.oveikals.lv un www.cipsi.lv

 

Publicitātes_foto_1-ac-aspect-ratio-16-9