20190211_130609-1024x571-1-aspect-ratio-16-9

IZSTĀDĒ “PRODEXPO” PREZENTĒ “LAIMAS” UN “SELGAS” SORTIMENTU

Latvijā vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” no 11. līdz 15. februārim piedalās Krievijas lielākajā pārtikas un dzērienu izstādē “Prodexpo” Maskavā, iepazīstinot ar zīmolu “Laima” un “Selga” jaunumiem.

Krievija ir mūsu lielākais eksporta tirgus, līdz ar to “Prodexpo” izstāde ir nozīmīga platforma, kurā prezentēt mūsu sortimentu esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī iepazīties ar tendencēm un aktualitātēm tirgū. Šogad mēs izstādē prezentējam “Laimas” jauno piena šokolādes līniju “Mad Milk”, “Maigums” zefīrus, “Prozit” konfektes un eksporta konfekšu kārbas, kā arī daudzus citus “Laimas” tumšās un piena šokolādes saldumus. Papildus tam iepazīstinām arī ar “Selga Nature” līniju,” stāsta “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

“Prodexpo” ir lielākā Krievijas pārtikas un dzērienu izstāde, kas šogad norisinās jau 26. reizi. Izstāde notiek Maskavā no 11. līdz 15. februārim, pulcējot vairāk nekā divus tūkstošus dalībnieku no 69 valstīm.

“Laimas” produkcija ir nopērkama 20 pasaules valstīs: Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Dānijā, Grieķijā, Lielbritānijā, Īrijā, Izraēlā, Islandē, Itālijā, Kanādā, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Portugālē, Krievijā, Slovākijā, Spānijā, Vācijā un ASV. Kopumā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē produkciju uz teju 30 pasaules valstīm.

Kā jau ziņots iepriekš, 2018. gadā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” turpināja darbu pie pozīciju stiprināšanas esošajos darbības tirgos, kā arī pie jaunu tirgu apgūšanas, uzsākot realizēt produkciju Nīderlandē un Kazahstānā.

Šajā gadā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” plāno palielināt eksporta apjomu par aptuveni 5%, attīstot piedāvājumu aktīvajos darbības tirgos. Šogad uzņēmums janvārī jau piedalījās pasaulē lielākajā saldumu un uzkodu izstādē “ISM 2019”, arī plāno oktobrī piedalīties “Anuga” izstādē Ķelnē.