LF_V2_0007-CC

Jaunā “Laimas” ražotne darbu sāks 2020. gadā

Jaunās “Laimas” ražotnes celtniecību plānots uzsākt 2019. gada pirmajā pusē, bet darbu jaunā ražotne sāks 2020. gada otrajā pusē.

Ņemot vērā mūsu paziņojumu par cepumu un vafeļu kompetenču centra būvniecību, mēs vēlamies aptvert abu projektu kopējo attīstību, lai izmantotu tās iespējas, ko varam gūt no infrastruktūras sinerģijām. Tas garantēs to, ka gan “Laimas” ražotnes, gan jaunās cepumu un vafeļu ražotnes projekti tiek izstrādāti atbilstoši vienādiem standartiem.

Ikviena liela mēroga investīciju un būvniecības projekta gaitā rodas dažādi precizējumi un nianses, kuras ir svarīgi ņemt vērā. Tādēļ mēs esam pieņēmuši lēmumu “Laimas” ražotni atklāt 2020. gadā, lai aptvertu gan “Laimas” ražotnes, gan jaunās “Orkla” cepumu un vafeļu ražotnes kopējo attīstību, kā arī izmantotu tās iespējas, ko varam apvienot, būvējot divas ražotnes blakus.

Turpmākais “Laimas” ražotnes celtniecības plāns paredz, ka nākamā gada sākumā mēs izsludināsim jaunu iepirkuma konkursu. Pēc iepirkuma konkursa noslēgšanas un labākā sadarbības partnera atrašanas būvniecībai, plānojam, ka ražotnes celtniecība varētu sākties 2019.gada pirmajā pusē. Savukārt jaunās “Laimas” ražotnes atklāšana plānota 2020. gada otrajā pusē.

Savukārt 2022. gadā Ādažos, Laimas ielā, blakus “Laimas” ražotnei, plānots atklāt jauno, moderno cepumu ražotni, kas specializēsies tikai cepumu un vafeļu ražošanā. Tā būs lielākā šāda veida ražotne Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Vairāk par jauno cepumu un vafeļu kompetenču centra būvniecību Latvijā lasiet šeit: https://orkla.igstudija.lv/jaunumi/orkla-investes-jaunas-razotnes-izveide-latvija/