Publikacijas_foto_2-aspect-ratio-16-9

Kopā ar Nacionālo teātri noskaidrojam, kas teātri apmeklē biežāk: klepotāji vai konfekšu papīriņu čaukstinātāji?

Teātra dienas noskaņās zīmola “Laima” iecienītā ledene “Bārbele” viesojās Nacionālajā teātrī, kur skatītāji bija aicināti atbildēt uz jautājumu: “Kāds teātra apmeklētājs esi tu: konfekšu papīriņu čaukstinātājs, klepotājs vai varbūt esi no tiem, kuri neizslēdz telefona skaņu pirms izrādes?”

Aktiera Raimonda Celma aicināti, Teātra dienai veltītā koncerta “Nemaz nesmejies!” apmeklētāji starplaikā bija aicināti piedalīties ļoti interesantā balsojumā. Katram bija iespēja izvēlēties, kurai no kultūras pasākumu apmeklētāju grupām viņi pieder, un par publikas atsaucību nevar sūdzēties! Kopumā tika saņemti 134 balsojumi, no kuriem 68 atzina sevi par konfekšu papīriņu čaukstinātājiem, 60 – klepotājiem, bet 8 koncerta apmeklētāji godīgi atzina, ka izrādes laikā nemēdz izslēgt telefona skaņu.

Māris Vītols, Nacionālā teātra direktors norāda: “Klusums un teātra skatītāju nedalītas uzmanības koncentrācija ir nenoliedzami ļoti nozīmīgs apstāklis izrādes laikā. Tas ir nepieciešams priekšnosacījums šai maģiskajai mijiedarbībai starp aktieriem un publiku. Esmu ieverojis, ka mūsu teātra apmeklētāji kļūst arvien tolerantāki un atstāj zāli, ja nevar tikt galā ar pēkšņu klepus lēkmi, kā arī draudzīgi šādā gadījumā izpalīdz balkus sēdētājam ar kādu ledeni, cenšas attaisīt iepakojumu veikli un skaļākā izrādes brīdī.”

Savukārt “Orkla Latvija” Komunikācijas vadītāja Laura Bagātā atzīmē: “Konfekte “Bārbele” izsenis ir no tiem saldumiem, kas atrodams teātra apmeklētāju somiņās, jo noder brīdī, kad izrādes laikā piemeklē negaididīts klepus. Protams, citiem skatītājiem un māksliniekiem šāds klepus var būt traucējošs, tādēļ labi, ja līdzi ir konfekte, kas palīdz klepu novērst. Gandarījums, ka skatītāju uzticība šai ledenei saglabājas cauri laikam, un nu tai esam radījuši arī jaunu, laikmetīgu iepakojumu.

Aicinām apskatīt bilžu galeriju ar ieskatu Latvijas Nacionālajā teātrī notikušā koncerta “Nemaz nesmejies!” apmeklētāju balsojumā.

 

Papildu informācijai:

Laura Bagātā

komunikācijas vadītāja

SIA “Orkla Latvija”

E-pasts: laura.bagata@orkla.lv

Mob.talrunis: +371 26115666

www.orkla.lv

Publikacijas_foto_4-aspect-ratio-4-3
Publikacijas_foto_1-aspect-ratio-4-3
Publikacijas_foto_3-aspect-ratio-4-3