Ruby-15-1024x686-1-aspect-ratio-16-9

“LAIMA” IEPAZĪSTINA AR EKSKLUZĪVU ROZĀ ŠOKOLĀDI

Vadošā konditorejas un uzkodu ražotāja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” saldumu zīmols “Laima” papildina “Laima Exclusive” produktu klāstu ar augstākās kvalitātes dabisko “Ruby” jeb rozā šokolādi, kas gatavota ar rokām. “Ruby” šokolāde ir unikāla, pateicoties tās krāsai un piesātinātajai garšai, kas ir iegūta dabiskā fermentācijas procesā no īpašām “Ruby” kakao pupiņām.

“Mēs esam patīkami satraukti un lepni, ka “Laima”, attīstoties un sekojot līdzi jaunākajām tendencēm, saldumu mīļotājiem piedāvā īpašo “Ruby” kakao pupiņu šokolādi, kas ir ekskluzīvs roku darbs un noteikti radīs pavisam jaunu garšas baudījuma pieredzi. “Ruby” šokolāde nav ne rūgta, ne pārlieku salda, bet gan sulīgas un piesātinātas garšas piepildīta. Rozā šokolāde ir inovācija konditorejas izstrādājumu tirgū, tādēļ jo īpaši lepojamies, ka tā tiek gatavota ar mūsu prasmīgo meistaru rokām “Laimas” ražotnē Latvijā,” uzsver “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

“Ruby” šokolādi izgudrojis pasaulē vadošais Šveices šokolādes un kakao ražotājs “Barry Callebaut”, un tas ir ceturtais šokolādes veids, papildinot tumšo, piena un balto šokolādi. “Ruby” šokolāde tiek ražota no īpašām kakao pupiņām, neizmantojot krāsvielas un garšas papildinātājus, un tā ir sārtā krāsā, ar spēcīgu un izsmalcinātu garšu.

“Ruby” šokolāde ir pieejama tikai “Laimas” saldumu veikalos un universālveikalā “Stockmann” ierobežotā daudzumā, sākot no šī gada februāra beigām.