2018_03_28_Razotne_Laima-aspect-ratio-16-9

“Laimas” jaunās ražotnes projekta attīstība norit pēc plāna

Latvijā vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” šī gada vasarā sāks jaunās “Laimas” ražotnes būvniecību Ādažos, Laimas ielā. Plānots, ka 2018. gada maijā tiks izvēlēts būvnieks ražotnes celtniecībai.  

”Laimas” jaunās ražotnes projekts stabili un ļoti pārliecinoši virzās uz priekšu – viss norit pēc plāna. Esam gandarīti par darbu, kas līdz šim jau ir paveikts. Ir noslēgts līgums par zemes iegādi, veikta zemes ģeoloģiskā izpēte, pabeigts un saskaņots būvprojekts minimālā sastāvā, kā arī esam saņēmuši būvatļauju. Papildus tam esam vienojušies ar  Ādažu domi, ka jaunizbūvētā iela, uz kuras atradīsies “Laimas” ražotne, tiks nosaukta Laimas vārdā,” stāsta Toms Didrihsons, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs.

Šobrīd tiek veikti darbi pie detalizēta tehniskā projekta izstrādes, kas tiks pabeigti šī gada jūnijā, savukārt ražotnes celtniecību plānots sākt šī gada vasarā un pabeigt līdz 2019. gada pirmajam ceturksnim, lai 2019. gada nogalē varētu sākt pilnvērtīgu ražošanu jaunajā ēkā.

Kā ziņots iepriekš, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” nākamo divu gadu laikā investēs līdz pat 20 miljoniem eiro jaunās “Laimas” ražotnes būvniecībā Ādažos un zīmola turpmākā attīstībā. Šīs ir vienas no lielākajām investīcijām pārtikas nozarē Latvijā un tās papildina vairāk nekā 20 miljonus eiro, ko pēdējo trīs gadu laikā “Orkla” jau ir ieguldījusi saldumu un uzkodu biznesā.