Publicitātes_foto_1-aspect-ratio-16-9

“Laimas” labdarības namiņa aicinājumam atsaukušies vairāk nekā 900 labdari

Šodien aprit mēnesis kopš virtuāli durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš, kas jau vienpadsmito gadu aicina radīt svētku brīnumu un ienest to Latvijas maznodrošināto, daudz bērnu un audžuģimeņu mājās, sarūpējot viņu kārotās Ziemassvētku dāvanas. Līdz šim projekta aicinājumam ir atsaukušies vairāk nekā 900 cilvēku un sagādātas vairāk nekā 1200 dāvanas, bet vēl nedaudz vairāk kā 200 bērnu gaida savu sapņu piepildījumu.

“Orkla Latvija” komunikācijas vadītāja Lineta Mikša: “Mums ir patiess prieks, ka ir tik daudz cilvēku, kuri vēlas iesaistīties un palīdzēt! No sirds pateicamies  ģimenēm, kolektīviem un draugiem, kuriem “Laimas” labdarības namiņš ir kļuvis par Ziemassvētku tradīciju, lai kopīgiem spēkiem vienotos  sagādāt prieku kādam bērnam, tā vietā, lai apdāvinātu viens otru. Vēl ikviens līdz pat 18. decembrim var pagūt apmeklēt “Laimas” labdarības namiņu mājaslapā www.laimasnamins.lv, lai izvēlētos piepildīt kāda bērna sapni Kartītes, kurām pieteiksies šajās dienās, gaidīsim līdz svētkiem, tāpēc labdariem nav jāsatraucas par izsūtīšanas laiku un projekta noslēguma datumu.”

 

Šī mājas lapa sniedz iespēju tiešsaistē apskatīt katru no 1500 bērnu zīmētajām kartītēm un iepazīties ar bērnu sapņu dāvanām, kā arī sekot līdzi, cik dāvanu jau ir sarūpētas un cik daudz bērnu vēl gaida savas vēlmes piepildāmies. Šajā labdarības iniciatīvā piedalās labdari ne tikai no Latvijas, bet arī citām valstīm, piemēram, gan pērn, gan arī šogad bērnu kartītes tika izvēlētas un dāvanas sūtītas arī no, Apvienotās Karalistes un Zviedrijas, Vācijas, Igaunijas, Francijas.

 

Bērnu kartītēs minētās vēlmes ir ļoti dažādas, sākot ar tādām ikdienā nepieciešamām lietām kā apģērbs, apavi, , segas un spilveni, kā arī dāvanas, kas palīdzētu bērniem attīstīt viņu talantus un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, piemēram, grāmatas, rotaļlietas, velosipēdi, mūzikas instrumenti, spēles, kā arī daudzas citas sirsnīgas vēlmes.

 

“Bērni, kuri rakstījuši savas Ziemassvētku kārotāko dāvanu vēlmes, lielākoties nāk no mazpilsētām vai lauku reģioniem, tādēļ velosipēds ir ļoti pieprasīta vēlme, jo tas nereti ir arī vienīgais pārvietošanās līdzeklis, lai patstāvīgi nokļūtu uz vairākus kilometru attālo skolu, ciemata centru, bibliotēku vai pie draugiem, tādēļ patiesi novērtējam uzņēmumu iesaisti, kas nereti piepilda uzreiz vairāku bērnu sapņus. Kā arī šī ir lieliska iespēja savas atvases, kura jau izaugusi, velosipēdu nodot lietošanā kādam citam bērniņam, kuram pašam savs ritenis ir  lielākais sapnis. Protams, velosipēdiem ir jābūt tīriem un teicamā lietošanas kārtībā,stāsta L.Mikša.

 

Kā ziņots iepriekš, 2022. gada 5.decembrī, turpinot ikgadējo tradīciju, Valsts prezidents Egils Levits ar kundzi viesojās “Laimas” šokolādes muzejā, kur pateicās Latvijas sociālo dienestu darbiniekiem par viņu darbu šīs labdarības iniciatīvas īstenošanā. Vienlaikus prezidenta ģimene šogad piepildīs sapņus divām daudz bērnu ģimenēm – vienai no Latvijas, otrai no Ukrainas.

 

“Laimas” labdarības namiņa mājaslapu www.laimasnamins.lv ir aicināts apmeklēt ikviens Latvijas iedzīvotājs un viesis, lai izvēlētos kartīti un, sarūpējot dāvanu, piepildītu to bērnu kvēlākos sapņus par sen lolotām dāvanām, kuru ģimenes šajos svētkos pašas to nevar atļauties.  Kopš 2012. gada “Laimas” labdarības namiņā piepildīti vairāk nekā 10 720 bērnu sapņi, bet šogad prieks tiks radīts vēl 1 500 bērniem.