Laimas_namins_3-1024x683-1-aspect-ratio-16-9

“LAIMAS” LABDARĪBAS NAMIŅĀ PIEPILDĪTI 1500 BĒRNU SAPŅI

Šī gada 23. decembrī noslēdzās “Laimas” labdarības namiņa septītā sezona, kurā kopumā tika iepriecināti 1500 bērni no maznodrošinātām ģimenēm vienpadsmit Latvijas novados. Pateicoties vairākiem tūkstošiem atbalstītāju, ir izdevies bērniem sagādāt visas kārotās dāvanas. Šogad īpaši liela atsaucība “Laimas” namiņā bija ne tikai no individuāliem labdariem, bet arī no kolektīviem, skolēnu klasēm, draugu kompānijām un ģimenēm, kas vienojās kopīgiem spēkiem svētkos iepriecināt bērnus.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons uzsver: “Sirsnīgi pateicamies ikvienam, kurš atsaucās aicinājumam un ar patiesu prieku iesaistījās “Laimas” labdarības namiņa projektā, lai ienestu svētku brīnumu maznodrošinātu bērnu ģimenēs. Mani katru gadu no sirds iepriecina tas, cik daudz gaišuma nes “Laimas” labdarības namiņš. Tie ir patiesi svētki mums visiem – vienoties ikgadējai tradīcijai un nākt ciemos uz namiņu, kopīgiem spēkiem radot bērniem svētku prieku. Lai labais vairo labo!”

Populārākās vēlmes bērnu vidū bija dažādas rotaļlietas, slidas, kā arī sporta inventārs. Pārējās kārotās dāvanas bija daudzveidīgas – katrs bērns vēlējās ko citu, sākot ar tādām ikdienā nepieciešamām lietām kā apģērbu, apaviem, brillēm redzes uzlabošanai, beidzot ar dāvanām, kas palīdzētu bērniem attīstīt viņu talantus un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, piemēram, mūzikas instrumentus, spēles, kā arī daudzas citas sirsnīgas vēlmes. Šogad bija vairākas kartītes, kurās bērni nevis lūdza sen kārotas dāvanas sev, bet  vēlējās sagādāt prieku saviem brāļiem, māsām un vecākiem, kā arī dzīvniekiem patversmēs.

Kā jau ziņots iepriekš, turpinot ikgadējo tradīciju, šogad “Laimas” labdarības namiņā viesojās Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, lai izvēlētos kartīti un palīdzētu ienest prieku bērnu mājās, kā arī, rādot piemēru, izteica aicinājumu iesaistīties arī sabiedrībai. Šogad Valsts prezidenta ģimene piepildīja Ziemassvētku vēlēšanās piecu bērnu ģimenei no Ogres novada.

Kopā no 2012. gada līdz šim brīdim “Laimas” labdarības namiņā Ziemassvētkos piepildīti 6800 bērnu sapņi no vairāk nekā 70 Latvijas novadiem.

Jau otro gadu “Laimas” labdarības namiņu bija iespējams apmeklēt ne tikai klātienē, bet arī virtuāli – mājaslapā www.laimasnamins.lv. 2018. gadā 450 kartītes tika izvēlētas tiešsaistē, bet 1050 – “Laimas” namiņā klātienē. Īpaši aktīvi namiņa mājas lapu izmantoja tie, kas dzīvo ārpus Latvijas.