LAIMA_0113-scaled-aspect-ratio-16-9

Laimas labdarības namiņā šogad sarūpētas jau 368 dāvanas

Laimas labdarības namiņa akcijā šogad sarūpētas jau 368 dāvanas, vēl 439 dāvanas ir ceļā pie saviem adresātiem, bet 693 bērnu sapņi gaida savu piepildīšanos!

Ziemeļbrieži, sniegavīri, rūķi, zaķi un svētku eglītes – tik dažādas un skaistas šogad ir bērnu zīmētās kartītes, kurās viņi stāsta par savām Ziemassvētku gaidām: kāds vēlas klavierītes, cits boksa maisu, vēl kāds – skaņu slāpējošās austiņas, smaiļošanas airi, vējjaku, lelli, rotaļu lāci, novusa galdu vai Lego komplektu.

 

“Šogad, vairāk kā citus gadus, ir lūgumi pēc mūzikas instrumentiem mūzikas skolu audzēkņiem”, stāsta Lineta Mikša, “Orkla Latvija” komunikācijas direktore. “Daudzās kartītēs rodama vēlme par velosipēdiem, un vēlos atgādināt, ka tam obligāti nav jābūt jaunam – galvenais, lai tas būtu labā kārtībā, tīrs un ar to varētu braukt! Ja kādā ģimenē bērnam velosipēds jau kļuvis par mazu un netiek lietots, iespējams, citam tas var kļūt par sapņa piepildījumu. Kā ik gadu, arī šogad daudzu bērnu vēlmes ir jaunas rotaļlietas, LEGO komplekti. Tā kā pēdējos gados atkal varam baudīt sniegu un ziemas priekus, bērni vēlas arī ragavas, slēpes un slidas. Jāpiemin, ka ir arī lūgumi brīvā laika pavadīšanai un talantu attīstīšanai, piemēram, jātnieka ķivere vai mikroskops. Un vēl – šogad daudzi dāvanu vēlas nevis sev, bet māsai, brālim vai mammai, kas iraizkustinoša un sirdi sildoša vēlme.”

 

Starp tiem, kas šogad palīdz sarūpēt dāvanas, ir ne tikai individuāli ziedotāji, bet arī vairāki uzņēmumi, kas atsaukušies Laimas labdarības namiņa iniciatīvai starp tiem – AS “Latvijas finieris”, kas sarūpējis balansa riteņus, SIA “Bean Bag Latvia” – dāvina sēžamos pufus, SIA “Eiro Peronāls”, kas dāvina tehnoloģiskas dāvanas, arī SIA “Grand Thornton Baltic”, SIA “Livettes Wallpaper”, kas izvēlējušies sarūpēt dažādas dāvanas un citi uzņēmumi.

 

Laimas labdarības namiņš šogad darbosies līdz 18. decembrim. Ikviens, kurš vēlas sarūpēt savu dāvanu un piepildīt kādu no bērnu Ziemassvētku sapņiem, aicināts apmeklēt projekta mājas lapu www.laimasnamins.lv, kā arī Laimas namiņa vēstniecības klātienē: Liepājā (Liepājas teātrī), Cēsīs (Cēsu koncertzālē) un Rēzeknē (koncertzālē “Gors”) , kur gan virtuāli, gan klātienē būs iespēja iepazīties ar bērnu gatavotajām kartītēm un vēlmēm, izvēlēies, kuru no tām piepildīt. Kad kartīte izvēlēta un dāvana sarūpēta, aicinām aizpildīt pieteikuma formu projekta mājas lapā un ikviens dāvanu varēs nodot tuvākajā “DPD” paku skapī vai lielākas dāvanas nosūtīt ar “DPD” kurjeru bez maksas.