Publicitates_foto-aspect-ratio-16-9

“Lēcu mākonīši” – jaunums “Ādažu” Kraukšķu veselīgāku uzkodu sortimentā

“Ādažu” Kraukšķu veselīgāku uzkodu sortiments papildināts ar jaunu produktu – “Lēcu mākonīšiem ar krēmsiera un lociņu garšu”, ar samazinātu sāls un paaugstinātu šķiedrvielu daudzumu.

Veselīgākas uzkodas iemanto aizvien lielāku popularitāti, tādēļ, esam papildinājuši “Ādažu” Kraukšķu sortimentu ar jaunu produktu – Lēcu mākonīšiem. Priecājamies, ka līdzās jau patērētāju iecienītajiem Pupiņu riņķīšiem un Pupiņu nūjiņām, varam piedāvāt arvien plašāku veselīgāku uzkodu izvēli.”

Lēcu mākonīši ir lielisks šķiedrvielu avots, kura sastāvā izmantoti lēcu milti, kā arī kraukšķiem ir augsts proteīna daudzums – 11 %. Taču, izstrādājot jauno produktu, mūsu tehnologiem bija izaicinošs uzdevums – radīt veselīgāku našķi, vienlaikus saglabājot nemainīgi labu garšu, kā arī gaisīgo un kraukšķīgo tekstūru,” stāsta “Orkla Latvija” Komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

2020.gadā, pandēmijas laikā, “Orkla Latvija” investēja 620 000 eiro jaunā sāļo kraukšķu ražošanas iekārtā, kas tagad sniedz iespējas ne tikai paaugstināt ražošanas efektivitāti, bet arī piedāvāt jaunumus “Ādažu” produkcijas cienītājiem ne tikai ar jaunām garšām un nebijušu formu kraukšķiem, bet arī ar veselīgākām sāļo uzkodu alternatīvām.

 

“Ādažu” kraukšķus var iegādāties lielākajos tirdzniecības centros, kā arī, par visizdevīgāko cenu tie nopērkami “Orkla Latvija” interneta veikalā www.oveikals.lv