Pieni-7-rel-aspect-ratio-16-9

“Naturli” auzu dzērieni ieguvuši 3.vietu ikgadējā publiskajā aptaujā “Gada augu produkts 2022“

Ikgadējā publiskās balsošanas aptaujā “Gada augu produkts”, kas apkopo jaunumus Latvijas tirgū un noskaidro veiksmīgākos augu valsts produktus, zīmols “Naturli” ir ieguvis 3.vietu starp populārākajām piena alternatīvām Latvijā ar trīs veidu auzu dzērieniem: Naturli “Oats for Coffee”, “Oat Plus” un “Barista”.

“Mēs esam priecīgi, ka patērētāji atzīst un novērtē Naturli auzu dzērienus kā vienu no labākajiem 2022.gada augu valsts jaunumiem! “Naturli” produkcija ir mūsu atbilde mūsdienu patērētāju arvien pieaugošajam pieprasījumam pēc augu valsts produktiem, vienlaikus tie ir centieni veicināt cilvēku labsajūtu, kā arī dzīvot ilgtspējīgāk. Tāpat šīs kategorijas produkti tiek vērtēti kā mūsdienīga un populāra maltīte, turklāt šie produkti tiek uzskatīti par lielisku alternatīvu cilvēkiem, kuri ievēro gavēni,” stāsta Aija Ūdre, Mārketinga vadītāja pārtikas un dzērienu daļā. 

 

Pieprasījums pēc vegāniskām alternatīvām aug. To pierāda arī ikgadējais pētījums “Orkla  Ilgtspējīgas dzīves barometrs 2022”, kurā uzskatāmi var redzēt, ka pēdējo četru gada laikā Latvijā konstanti pieaudzis to cilvēku skaits, kuri seko kādiem konkrētiem uztura paradumiem jeb diētām. Vienlaikus Latvijā būtiski pieaudzis to skaits, kas tieši pēdējā gada laikā izmēģinājuši piena aizstājējus.

 

Naturli auzu dzērieni ieguva 3.vietu kategorijā “Piena produktu alternatīva” no kopumā 78 produktiem, kurus bija pieteikuši uzņēmumi un sociālo tīklu lietotāji.  Publiskā balsošana noritēja internetā par žūrijas izveidotu 44 produktu izlasi no šā gada 20. februāra līdz 3. martam, kopumā saņemot 1456 respondentu balsis.

 

Aptauju jau otro gadu pēc kārtas organizēja bezpeļņas sabiedriskā labuma organizācijas “Dzīvnieku brīvība” programma “Augi & Draugi”, kuras komanda strādā, lai veicinātu kvalitatīvas augu valsts pārtikas pieejamību Latvijā.

 

Šobrīd “Naturli” produktu sortimentā ir vairāk nekā 20 dažādi augu valsts produkti, kas ražoti no 100 % augstākās kvalitātes augu valsts izejvielām, kā arī nesatur ģenētiski modificētus organismus. Lai veicinātu sabiedrības informētību par augu valsts produktu daudzveidību, kopš 2022.gada zīmola “Naturli” produktus ir iespējams nobaudīt “Naturli Food Truck, kas piedalās dažādos pasākumos visā Latvijā.  Plašākais “Naturli” produktu klāsts ir pieejams “Orkla Latvija” e-veikalā: https://oveikals.lv/