Publicitātes_foto-aspect-ratio-16-9

Noslēgusies balsošana par to, kurai “Ādažu čipsu” garšai jāatgriežas sortimentā un zināmi uzvarētāji: ar pārliecinošu balsu vairākumu pircēju izvēlē bijusi par labu Bekona čipsiem, par ko balsoja 27114 zīmola cienītāji.

Noskaidrots, kuras trīs “Ādažu čipsu” garšas atgriezīsies sortimentā: Bekona čipsi, EGO čipsi un kartupeļu ripuļi

Balsošana par to, kurai “Ādažu čipsu” garšai jāatgriežas sortimentā notika divās kārtās, sākotnēji savstarpēji sacenšoties 19 dažādiem agrāk populāriem un iemīļotiem čipsu veidiem, finālā no tiem iekļūstot pieciem populārākajiem. Kopumā balsošana notikusi 68 tūkstošu reižu.

 

Esam iepriecināti par lielo atsaucību, ko saņēmām no “Ādažu čipsu” zīmola mīļotājiem un ievērojamo aktivitāti balsošanas laikā. No sākotnēji 19 garšām, par ko varēja atdot savu balsi, pusfinālā iekļuva piecas: Bekona, EGO, Sandiego, Mājas kūpinājumu un kartupeļu Ripuļi, savukārt, fināla TOP 3 veido: Bekona čipsi, par ko tika atdots 27114 balsis, 2. vietā ar 31281 balsīm atstājot EGO čipsus, bet uzvarētāju trijnieku noslēdz kartupeļu Ripuļi, kas saņēma 23 876 balsis. Lai arī EGO čipsi kopumā saņēmuši visvairāk balsu, izšķirošajā fināla kārtā Bekona čipsi izvirzījās par līderi, ieņemot 1. vietu finālā,” stāsta “Orkla Latvija” Komunikācijas direktore Lineta Mikša.

 

Plānots, ka visas trīs garšas, kas noteiktas balsojumā, veikalu plauktos atgriezīsies jau rudenī, lai kādu laiku ļautu zīmola cienītājiem atkal izbaudīt reiz iemīļotās garšas.