Untitled design (2)

Noslēdzoties pirmajam 4. projekta Uzņēmuma un tā produktu ilgtspējas palielināšana būtiski uzlabojot produktu sastāvu un ieviešot videi draudzīgu iepakojumu aktivitāšu periodam 01.03.2023 – 15.06.2023

Noslēdzoties pirmajam 4. projekta Uzņēmuma un tā produktu ilgtspējas palielināšana būtiski uzlabojot produktu sastāvu un ieviešot videi draudzīgu iepakojumu aktivitāšu periodam 01.03.2023 – 15.06.2023, Orklai Latvija ir izdevies veikt analītiskos pētījumus jaunu produktu sastāvu izveidē un esošo produktu pārstrādē.

Veikt analītiskos pētījumus ražošanas cikla ietekmes novērtējumam uz vidi, kā arī veikti testi dabai draudzīgāka iepakojuma izmantošanai.

Uzņēmums turpina attīstīt Ādažu čipsu zīmola produktus ar dārzeņu miltiem, meklējot jaunu dārzeņu miltu alternatīvas. Arī saldo uzkodu kategorijā ir gaidāmi jaunumi: produkti ar samazinātu cukura daudzumu, kā arī šķiedrvielām un vērtīgām izejvielām bagāti produkti.

Uzņēmums daudz strādā pie ražošanas procesa ietekmes uz vidi samazinājuma. Notiek atkārtota siltuma izmantošana, atkritumu samazināšana un šķirošana, kā arī pārceļoties Laima produktu ražošanai uz jauno rūpnīcu Ādažos, Co2 izmešu daudzumu ir izdevies samazināt par 50%.