Laima-60-1024x681-1-aspect-ratio-16-9

“ORKLA CONFECTIONERY & SNACKS LATVIJA” IEKĻAUTS VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA ZELTA LĪMEŅA SARAKSTĀ

Orkla Confectionery & Snacks Latvija iekļauts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) zelta līmeņa sarakstā kā godprātīgs un atbildīgs nodokļu maksātājs.

“Mēs strādājam ar godprātīgu attieksmi pret Latvijas valsti, tādēļ prieks par saņemto novērtējumu “Baltā saraksta” augstākajā – zelta līmenī,” uzsver Toms Didrihsons, Orkla Confectionery & Snacks Latvija valdes priekšsēdētājs.

“Mēs strādājam ar godprātīgu attieksmi pret Latvijas valsti, tādēļ prieks par saņemto novērtējumu “Baltā saraksta” augstākajā – zelta līmenī,” uzsver Toms Didrihsons, Orkla Confectionery & Snacks Latvija valdes priekšsēdētājs.

Dalībai padziļinātās sadarbības programmā komersantiem nav jāpiesakās, jo Valsts ieņēmumu dienests piedāvā automātisku izvērtēšanu. Programmas dalībnieki atkarībā no to darbības apjoma tiek grupēti trijos līmeņos – zelta, sudraba un bronzas.

Šobrīd zelta līmenis Latvijā ir piešķirts tikai 79 uzņēmumiem, sudraba – 378, bet bronzas – 3608.

Lai sasniegtu Zelta līmeni, uzņēmumam ir jāatbilst dažādiem kritērijiem, piemēram: nav kavētas deklarācijas/pārskati, darbinieku algas ir lielākas par vidējo valsts algu un ir ieviesta nodokļu risku vadība.

Visi komersanti tiek vērtēti pēc 15 kritērijiem. Lai uzņēmums tiktu iekļauts Baltajā sarakstā, tam nedrīkst būt nodokļu parādu, ar kases aprātu lietošanu saistītu pārkāpumu, pasludināta maksātnespēja, uzsākts tiesiskās aizsardzības process vai ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process, uzsākts likvidācijas process u.tml.