orkla-dibina-uznemumu-jaunajai-cepumu-razotne_1-aspect-ratio-16-9

“ORKLA” DIBINA UZŅĒMUMU JAUNAJAI CEPUMU RAŽOTNEI

“Orkla” Latvijā izveido jaunu uzņēmumu SIA “Orkla Biscuit Production”. Tas būs atbildīgs par cepumu un vafeļu ražošanu visiem “Orkla” grupas uzņēmumiem Eiropā.

SIA “Orkla Biscuit Production” nodibināšana ir daļa no procesa, lai “Orkla” cepumu un vafeļu  ražošanu koncentrētu vienā vietā. Respektīvi, cepumu un vafeļu ražošana no Kungelvas (Zviedrijā) un Rīgas (Artilērijas ielas) pārcels uz jauno ražotni. Lielāko šāda veida ražotni Baltijas valstīs un Skandināvijā plānots izbūvēt Ādažos, blakus “Laimas” jaunajai ražotnei. Minētās izmaiņas tiks veiktas līdz 2023. gadam. Šīs būs pēdējos gados lielākās investīcijas Latvijas pārtikas ražošanas nozarē, radot ap 250 jaunu darba vietu, eksportējot ap 80% no saražotajiem apjomiem. Par jaunā uzņēmuma valdes priekšsēdētāju iecelts Toms Didrihsons, kurš turpinās darbu arī “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētāja amatā, bet SIA “Orkla Biscuit Production” darbība tiks organizēta ārpus “Orkla Latvija” uzņēmuma.

“”Orkla Latvija” un jaunajam cepumu un vafeļu ražošanas uzņēmumam ir atšķirīgas pilnvaras. “Orkla Latvija” koncentrēsies uz Latvijas tirgu, turpinot ražot produktus mūsu iemīļotajiem zīmoliem. Savukārt jaunā “Orkla Biscuit Production” organizācija fokusēsies uz cepumu un vafeļu ražošanu vairākām citām valstīm – Zviedrijai, Norvēģijai, Igaunijai, Somijai un Latvijai, ” papildina SIA “Orkla Biscuit Production” un “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.