dow-jones-logo-aspect-ratio-16-9

“Orkla” Dow Jones ilgtspējas indeksa augšgalā

Saskaņā ar Dow Jones prestižo ilgtspējības indeksu, kurā uzņēmums ir iekļauts jau 11. gadu pēc kārtas, “Orkla” ir viens no desmit procentiem vadošo pārtikas uzņēmumu ilgtspējas jomā Eiropā. Arī šī gada kopējais punktu skaits 63 no 100 punktiem ir uzlabojums salīdzinājumā ar pagājušā gada rezultātiem.

“Tas ir svarīgs apliecinājums mūsu ilgtspējas darbam. Esmu lepns par “Orklas” darbiniekiem un par iesaistīšanos un pūlēm, kas tiek ieguldītas, lai nodrošinātu, ka mēs esam līderi ilgtspējības jomā,” saka “Orkla” prezidents un izpilddirektors Jāns Ivars Semličs.

Dow Jones ilgtspējas indekss tiek uzskatīts par pasaulē nozīmīgāko reitingu uzņēmumu vides un sociālās atbildības rādītāju novērtēšanā, un tas ir nozīmīgs etalons investoriem un citām ieinteresētajām personām, novērtējot uzņēmumu nefinansiālo darbību.

Dow Jones ilgtspējības indekss novērtē uzņēmumu sniegumu trīs galvenajās kategorijās: atbildīgums pret vidi, laba pārvaldība un iesaiste sabiedrībā (ESG). Vides kategorijā “Orkla” ir sasniegusi kopējo punktu skaitu 71/100 un augstāko punktu skaitu 100/100 tādās galvenajās jomās kā vides ziņošana, klimata stratēģija, siltumnīcefekta gāzu emisijas un produktu izstrāde ar zemu oglekļa emisiju.

“Orkla” ir arī ierindota starp pieciem procentiem labāko, runājot par iepakojuma izstrādi un izmantošanu: šogad uzlabojums ir par 35 punktiem, kopumā sasniedzot augsto novērtējumu 79 no 100. Tas ir būtisks uzlabojums salīdzinājumā ar pagājušo gadu un atspoguļo uzņēmuma centienus izstrādāt ilgtspējīgus iepakojuma risinājumus, kuru pamatā ir reģenerējami, pārstrādāti un atjaunojami materiāli.

“Orkla” šogad atkal ir saņēmusi atzinību par savu darbu veselības un uztura jomā, īpaši saistībā ar koncentrēšanos uz veselīgākas pārtikas un citu veselīgu dzīvesveidu veicinošu produktu izstrādi.

Vairāk par Dow Jones ilgtspējības indeksu lasiet šeit:

https://www.spglobal.com/esg/csa/djsi-csa-annual-review