2021_07_29_orkla-latvija_veikals_3-1024x683-1-aspect-ratio-16-9

“ORKLA LATVIJA” E-VEIKALS ATZĪMĒ PIRMO JUBILEJU; GADA LAIKĀ PĀRDOTAS VAIRĀK NEKĀ 4 TONNAS KONFEKŠU

2021. gada jūlijā “Orkla Latvija” e-veikals atzīmē pirmo jubileju. Gada laikā interneta veikalā, kura sortimentu veido jau vairāk nekā 600 populārākie “Laimas”, “Selgas”, “Staburadzes”, “Ādažu Čipsu”, “Everest”, “Pedro”, “Spilvas”, “Guttas” un citu iemīļotu “Orkla Latvija” zīmolu produkti, ir pārdotas vairāk nekā 4 tonnas konfekšu, 3,5 tonnas čipsu, 2,5 tonnas zefīru, kā arī piegādātas vairāk nekā 2500 tortes un kūkas visā Latvijā, kā arī virkne citu produktu.

“Jau gadu pircējiem visā Latvijā esam pieejami mūsu interneta veikalā. Šajā laikā ar e-veikala palīdzību esam kļuvuši ne tikai vēl pieejamāki, bet mums ir izdevies stiprināt kontaktu ar mūsu produkcijas cienītājiem. Tas sniedz mums iespēju labāk izprast patērētāju vēlmes, kā arī uzturēt ātrāku un efektīvāku dialogu. Mēs redzam, ka iecienīti ir gan populārākie mūsu zīmolu produkti, gan daudzveidīgi jaunumi. Tieši “Orkla Latvija” interneta veikala pircējiem vienmēr pirmajiem ir iespēja iegādāties produktu jaunumus, jo, tiklīdz tiek radīts jauns produkts, e-veikals ir pirmā vieta, kur tas ir pieejams. Ņemot vērā, ka gada laikā laižam klajā vairāk nekā 100 produktu jaunumus, katru nedēļu varam piedāvāt kādu inovāciju un tādējādi iepriecināt mūsu klientus,” norāda Lineta Mikša, “Orkla Latvija” komunikācijas direktore.

“Orkla Latvija” interneta veikalā pieejami produkti tādās kategorijās kā saldumi, šokolāde, cepumi, konservējumi, čipsi un sāļās uzkodas, gatavie ēdieni, mērces un pat kūkas. Pirktākais produkts kopš e-veikala atklāšanas ir klasiskie “Selga” cepumi 180 g paciņā, “Ādažu Čipsi” ar mārrutkiem, “Selga Nature” mini cepumi ar šokolādes gabaliņiem, kā arī jaunumi – “Laimas” persiku zefīrs un marcipāns ar kokosriekstu garšu. Savukārt 2021. gadā visstraujāk audzis pieprasījums tieši pēc augu valsts produktiem, īpaši zīmola “Naturli” falafeliem un šnicelēm, kā arī jaunuma – augu valsts saldējumiem.

Uzņēmums savā e-komercijas platformā piedāvā arī iespēju smelties iedvesmu jaunu recepšu izmēģināšanai virtuvē, sadaļā “Receptes”, kas regulāri tiek papildināta ar jaunām idejām ēdienu gatavošanai mājās. Papildus tam interneta veikala pircēji var iegādāties kādu no “Orkla Latvija” piedāvātajām dāvanām, kas kopā ar personalizētu kartīti tiek nosūtīta tās saņēmējam jebkurā vietā Latvijā. Tāpat katram pasūtījumam tiek pievienota dāvana un pircējs var izvēlēties bezmaksas kartīti.

“Lai arī puse no mūsu e-veikals.lv klientiem ir Rīgas un Rīgas reģiona iedzīvotāji, otra puse pirkumu piegādes tiek veiktas uz dažādām Latvijas vietām, pat ļoti tāliem reģioniem, piemēram, Roju, Aglonu, Priekuļiem, Lubānu, Jūrkalni un daudziem citiem. Ar e-veikala izveidi varam nodrošināt, ka mūsu produkti tiek nogādāti uz tādām Latvijas vietām, kur vietējā veikaliņā nav pieejams viss plašais “Orkla Latvija” produktu sortiments. Tādā veidā esam sasniedzami ikvienam. Šogad mēs turpināsim attīstīties un paplašināt mūsu produktu pieejamību ārpus Latvijas, nodrošinot iespēju pasūtīt mūsu produktus arī uz citām Eiropas valstīm,” papildina Lineta Mikša.

Šobrīd e-veikalā ir iespēja iegādāties arī dāvanu kartes un nosūtīt tās adresātam fiziski vai virtuāli. Papildus tam gada jubilejas mēnesī ir attīstīti piegādes procesi, lai nodrošinātu plašākas pirkuma saņemšanas iespējas Latvijā, kā arī citviet Eiropas Savienībā. Turpmāk pasūtījumu “Orkla Latvija” e-veikalā varēs veikt arī attālināti ar iespēju izņemt pirkumu kādā no “Laimas” veikaliem ne vien Rīgā, bet arī Valmierā,  Jelgavā un Ādažos.

Apmeklē “Orkla Latvija” e-veikalu šeit: https://oveikals.lv/