Relize_Orkla-Latvija_Maigums_3-1024x683-1-aspect-ratio-16-9

“ORKLA LATVIJA” INVESTĒ 333 TŪKSTOŠUS EIRO ZEFĪRU “MAIGUMS” RAŽOŠANAS ATTĪSTĪBĀ

“Orkla Latvija” uzstāda iekārtu “Laimas” zefīru “Maigums” automatizētai iepakošanai un svara kontrolei 200 gramu paciņās. Kopumā šajā attīstības projektā, kas palīdzēs uzlabot ražošanas efektivitāti, kā arī sniegs iespēju uzņēmumam novērst darbinieku trūkumu ražotnē gan šobrīd, gan arī potenciāli nākotnē, ieguldīti 333 tūkstoši eiro.

“Uzņēmumā nepārtraukti ieguldām arvien jaunāku, mūsdienīgāku un ātrāku ražošanas iekārtu iegādē, lai strādātu efektīvāk, bet vienlaikus domājam arī par procesu automatizēšanu. Šis investīciju projekts aptver gan ražošanas efektivitātes paaugstināšanu, gan darba vides kvalitātes celšanu un palīdz cīnīties ar darbinieku trūkumu,” uzsver “Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša.

2018. gadā “Laimas” zefīri “Maigums” ar vaniļas garšu saņēma “Starptautiskā garšas un kvalitātes institūta” (ITQI – International Taste and Quality Institute) apbalvojumu “Superior Taste Award 2018”. Starptautiskie eksperti “Laimas” “Maigums” zefīriem piešķīra divas no trīs zvaigznēm, vērtējot produkta izskatu, garšu, tekstūru un citus parametrus. Zefīri “Maigums” ir viens no iecienītākajiem “Laimas” produktiem gan Latvijā, gan eksporta tirgos.

2018. gadā saražotas vairāk nekā 630 tonnas “Laimas” “Maigums” zefīru. “Laimas” sortimentu šobrīd veido vairāk nekā 200 dažādi šokolādes saldumi, kas tiek eksportēti uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm, tostarp Vāciju, Izraēlu, Krieviju, Lielbritāniju, Īriju, ASV, Kanādu un Baltkrieviju.