screenshot_51-1024x532-1-aspect-ratio-16-9

“ORKLA LATVIJA” PIEDALĀS LATVIJĀ PIRMAJĀ ILGTSPĒJAS KOPRADES AKSELERATORĀ BALTIJĀ – FUTURE HUB

Šajā akseleratorā “Orkla Latvija” komanda kopā ar izvēlētajiem zaļo tehnoloģiju jaunuzņēmumiem strādās pie digitāla un patērētājiem draudzīga risinājuma, kas palīdzētu pieņemt pamatotus lēmumus, veicot pārtikas preču iegādi. Šāds digitālais risinājums ļautu salīdzināt pārtikas produktus pēc dažādiem izvēlētajiem ilgtspējas kritērijiem, pircējam draudzīgā un informatīvā veidā.

“Jau kopš 2018.gada Orkla Latvija īsteno Ilgtspējas stratēģiju piecās dažādās jomās. Katrā no šīm kategorijām esam apņēmušies sasniegt konkrētus ilgtspējas mērķus, kuru izpilde ir pakāpeniska, taču katrā no šīm jomām esam jau sasnieguši arī konkrētus rezultātus. Ar šī ilgtspējas koprades akseleratora palīdzību, trīs mēnešu garumā kopā ar zaļo tehnoloģiju jaunuzņēmumiem mēs strādāsim pie mūsu izvirzītā izaicinājuma, lai palīdzētu patērētājiem pieņemt apzinātus lēmumus iepērkoties, balstoties uz ilgtspējīgiem kritērijiem,” stāsta “Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša.

Programmas noslēgumā jaunuzņēmumi prezentēs savus risinājumus starptautiskajiem investoriem, uzņēmējiem un medijiem. Kopā ar “Orkla Latvija” šajā akseleratorā savus izaicinājumus jaunuzņēmumiem izvirzījuši arī Swedbank, Rimi Latvija, Latvenergo, Elektrum un Rīgas namu pārvaldnieks.

Future Hub ir starptautisks koprades akselerators, kura laikā jaunuzņēmumi jeb start-up uzņēmumi strādā ar vadošo uzņēmumu biznesa ilgtspējas izaicinājumiem. Programmas mērķis ir attīstīt zaļo tehnoloģiju ekosistēmu Baltijas reģionā, kā arī pievērst plašākas sabiedrības uzmanību ilgtspējai.

2021.gada 8.martā no plkst.12:00 tiešsaistē notiks starta pasākums zaļo tehnoloģiju akseleratora Future Hub programmai, kurai varēs sekot līdzi sociālo tīklu vietnē:

https://www.facebook.com/events/3830259083687166/

Tajā būs iespējams noklausīties:
– zaļo tehnoloģiju jaunuzņēmumu PITCH uzrunas;
– uzņēmumu izaicinājumus;
– paneļa diskusiju par atvērtajām inovācijām.

Plašāku informāciju par Future Hub var atrast tīmekļa vietnē https://www.future-hub.eu/.