orkla_produkti-39-1024x683-1-aspect-ratio-16-9

“ORKLA LATVIJA” SADARBĪBĀ AR “WOLT” PIEDĀVĀ PASŪTĪT ZĪMOLU PRODUKCIJU UZ MĀJĀM

No 2020. gada 9. aprīļa “Orkla Latvija” sadarbībā ar ēdienu piegādes uzņēmumu “Wolt” piedāvā iespēju ikvienam pasūtīt uz mājām iemīļotākos “Laimas”, “Selgas”, “Staburadzes”, “Ādažu Čipsu”, “Spilvas”, “Pedro” un “Everest” produktus. Produkcija ar “Wolt” starpniecību tiek piegādāta Rīgā un Mārupē no trim “Laimas” saldumu tirdzniecības veikaliem Rīgā.

“Laikā, kad drošība un veselība ir paši svarīgākie priekšnosacījumi ikdienā, mēs esam gandarīti piedāvāt vēl vienu risinājumu, kā droši un ērti saņemt mūsu zīmolu produktus. Paplašinot mūsu sadarbības partneru loku ar “Wolt”, mēs speram nozīmīgu soli mūsu produkcijas iegādes iespēju daudzveidībā. Tagad tortes “Cielaviņa”, “Ādažu Čipsu” un citu mūsu produktu piegāde ar “Wolt” pie jūsu durvīm ir realitāte,” stāsta “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

Šobrīd ir pieejami vairāk nekā 60 “Orkla Latvija” zīmolu “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “Spilva”, “Pedro” un “Everest” produkti, kurus iespējams pasūtīt, izmantojot “Wolt ēdienu piegādes platformu, taču laika gaitā plānots piedāvāto produktu klāstu paplašināt, balstoties uz klientu pieprasījumu. Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams reģistrēties “Wolt” ēdiena piegādes platformai telefona aplikācijā vai mājaslapā – https://bit.ly/Orkla_Wolt. Papildus tam “Orkla Latvija” produkcija ir pieejama pasūtīšanai arī dažādos sadarbības partneru internetveikalos “Barbora”, “Nuko”, “Rimi e-veikals” un citos.

 

“Wolt” veic visus nepieciešamos pasākumus, lai mazinātu cilvēku tiešo kontaktu iespējamību, un nodrošinātu klientu, kurjerpartneru un restorānu darbinieku drošību. Uzņēmums ievēro visas Pasaules Veselības organizācijas un Latvijas institūciju rekomendācijas. “Orkla Latvija” un “Wolt” aicina ikvienu būt atbildīgam un uztvert nopietni sociālās distancēšanās nepieciešamību. Papildus tam, īstenojot papildu drošības pasākumus, “Wolt” ir ieviesis iespēju pasūtītājam izvēlēties bezkontakta piegādi, kas nozīmē, ka kurjers piegādāto pasūtījumu atstāj pie durvīm.

orkla_produkti-60-aspect-ratio-4-3
orkla_produkti-9-1-aspect-ratio-4-3