“ORKLA LATVIJA” ŠOKOLĀDES UN VAFEĻU RAŽOTNES ATZINĪGI NOVĒRTĒTAS ISO 9001 AUDITĀ

2021. gada 4. un 5. februārī “Laimas” šokolādes ražotnē Miera ielā 22 un vafeļu ražotnē Artilērijas ielā 55 notika ISO 9001 resertifikācijas audits, kurā, pateicoties atbildīgam komandas darbam un augstajiem kvalitātes standartiem, “Orkla Latvija” uzrādījusi pilnīgu atbilstību standarta prasībām.

Atkāroti saņemtais ISO 9001 Kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts norāda, ka “Orkla Latvija” ražotnēs ir noteikta kārtība, kādā tiek izpildītas standartā noteiktās prasības, sākot ar pasūtījumu pieņemšanu līdz to pilnīgai izpildei. Tas ir vēl viens apliecinājums, ka sniedzam klientiem kvalitatīvu un drošu produktu.

Ieviesta un sertificēta ISO 9001 Kvalitātes Vadības sistēma dod uzņēmumam papildu iespējas piesaistīt jaunus sadarbības partnerus, uzlabot kvalitāti un nepārtraukti attīstīties.  Tas ir starptautiski atzīts kvalitātes standarts, kas palīdz apgūt jaunus tirgus, paplašināt eksporta iespējas, kā arī veicina patērētājos drošības sajūtu, ka produkts, kuru ražo “Orkla Latvija”, atbilsts augstākās kvalitātes prasībām.

Auditu veica “Bureau Veritas” auditori, kuri divas dienas rūpīgi vērtēja ražotņu dokumentu un procesu atbilstību ISO standartam, novērtēja darbinieku zināšanas un veiktās darbības atbilstoši prasībām. Audita intervijās piedalījās pārdošanas, iepirkumu, inovāciju departamenti un ražošanas daļa.

Šīs ir divas “Orkla Latvija” ražotnes, kas sertificētas pēc ISO 9001 standarta, jo šo sertifikātu esamību pieprasa eksporta klienti Krievijā, Baltkrievijā, Izraēlā un citās valstīts.