persiku_zefirs-8-1024x683-1-aspect-ratio-16-9

“ORKLA LATVIJA” ZEFĪRU RAŽOTNE SAŅEM AUGSTĀKO VĒRTĒJUMU BRC AUDITĀ

No 2021. gada 28. aprīļa līdz 30. aprīlim “Orkla Latvija” zefīru ražotnē notika Lielbritānijas mazumtirdzniecības apvienības (British Retail Consortium – BRC) pārtikas drošības un kvalitātes audits. Pateicoties komandas profesionālajam darbam, audits tika aizvadīts veiksmīgi un zefīru ražotne saņēma augstāko novērtējumu – AA līmeni.

Auditu veica “DNV GL Latvia” auditore Guna Miskarova, pārbaudot ražotnes atbilstību visiem BRC standarta punktiem, novērtējot darbinieku zināšanas, apsekojot ražotni un teritoriju.

BRC pārtikas drošības un kvalitātes standarta sertifikāts ir pasaulē vadošais pārtikas kvalitātes sertifikāts. Šī sertifikāta esamība ir ļoti daudzu Eiropas un pasaules vadošo mazumtirdzniecības veikalu ķēžu prasība sadarbības uzsākšanai un tās turpināšanai, jo tā sniedz pārliecību par pārtikas ražošanas uzņēmuma procesu norises kvalitāti.

Arī “Orkla Latvija” cepumu un čipsu ražotnes ir sertificētas pēc BRC pārtikas drošības un kvalitātes standarta. Papildus tam “Orkla Latvija” šokolādes un vafeļu ražotnes ir sertificētas pēc ISO 9001:2015 kvalitātes vadības sistēmas standarta un divas – “Pedro” un “Staburadze” – pēc ISO 22 000 pārtikas drošuma standarta, kas apliecina visu ražotņu spēju nodrošināt ražošanas procesus, lai radītu produkciju pēc augstākās kvalitātes standartiem.