Publicitātes_foto-scaled-aspect-ratio-16-9

“Orkla Latvija” ziedojusi Ukrainas iedzīvotājiem 11 tonnas pārtikas produktu vairāk kā 100 tūkstošu eiro vērtībā

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā, uzņēmums “Orkla Latvija” ziedojis Ukrainas iedzīvotājiem, kā arī Latvijā dzīvojošajiem ukraiņiem, 11 tonnas pārtikas produktu 100 920 EUR apmērā.

“Nepilna gada laikā esam ziedojuši 11 tonnas “Laimas”, “Selgas”, “Guttas”, “Ādažu” un “Spilvas” zīmolu produktu tiem ukraiņiem, kuri gan ieradušies Latvijā, gan arī Ukrainā esošajiem iedzīvotājiem. Pārtika ir viens no visvairāk nepieciešamajiem produktiem, tādēļ, patiess prieks, ka varam palīdzēt Ukrainas valstij cīņā par savu neatkarību, ziedojot dažādus pārtikas produktus, un šādā veidā atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus,” stāsta “Orkla Latvija” Komunikācijas direktore Lineta Mikša.

 

“Orkla Latvija” arī nodrošina darba vietas 17 cilvēkiem, kuri ieradušies no Ukrainas, kā arī uzņēmums radis iespēju sniegt atbalstu vēl citos veidos: piemēram, piedāvājot ukraiņiem bezmaksas apmeklējumu “Laimas” šokolādes muzejā, kā arī pērnā gada “Laimas” labdarības namiņa akcijas laikā iedzīvotāji tika aicināti atbalstīt 20 Latvijā dzīvojošas ģimenes no Ukrainas.

 

“Kopš 2022.gada jūnija esam uzņēmuši vairāk nekā 950 ukraiņu, kuri izmantojuši iespēju apmeklēt saldāko muzeju Baltijā, lai izzinātu šokolādes tapšanas ceļojumu un Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi, “ stāsta Lineta Mikša.