zimolutops-1024x526-1-aspect-ratio-16-9

“ORKLA LATVIJA” ZĪMOLI LĪDERI “ZĪMOLU TOPA” SALDUMU UN UZKODU, KĀ ARĪ ĒDIENU KATEGORIJĀS

“Orkla Latvija” zīmoli “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “Spilva” un “Everest” novērtēti 2020. gada “Baltijas Zīmolu topā” un ir Latvijā mīlētāko zīmolu vidū saldumu un uzkodu, ēdienu, kā arī dzērienu kategorijās.

Saldumu un uzkodu kategorijā pirmo vietu ieņem zīmols “Laima”, bet trešo, ceturto un piekto vietu attiecīgi zīmoli “Ādažu Čipsi”, “Selga” un “Staburadze”. Zīmols “Laima” ir nemainīgs kategorijas līderis jau vairākus gadus. Kā galveno “Laimas” un “Staburadzes” priekšrocību patērētāji novērtē kvalitāti, savukārt “Ādažu Čipsu” un “Selgas” – izdevīgumu.

Ēdienu kategorijā godpilno trešo vietu ieņem zīmols “Spilva”, kuru cilvēki raksturo teju vienlīdzīgi gan kā izdevīgu, gan kā kvalitatīvu. Papildus tam patērētāji novērtē zīmola “Everest” izdevīgumu un tas ieņem sesto vietu dzērienu kategorijā.

Zīmolu tops īstenots jau sešpadsmito reizi, bet otro reizi jau plašākā – visas Baltijas – mērogā. “Baltijas zīmolu tops” pieejams šeit: https://balticbrands.eu/, bet konkrēti dati par katru zīmolu, redzami šeit: