Par sīkfailu un personas datu izmantošanu

Orkla ir uzņēmumu grupa, kas ražo plaša patēriņa preces patērētājiem dažādās teritorijās. Orkla uzņēmumiem Latvijā ir kopīga atbildība par jūsu personas datu apstrādi, un mēs apsolām veikt drošu šādu datu izmantošanu.

Orkla tīmekļa vietnes izmanto sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, kas saglabā informāciju jūsu datorā, mobilajā tālrunī vai planšetdatorā, parasti izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu. Sīkfaili tiek izmantoti, lai piešķirtu apmeklētājiem piekļuvi dažādām funkcijām mūsu tīmekļa vietnēs, lai atšķirtu apmeklētājus vienu no otra, analizētu mūsu tīmekļa vietņu un tiešsaistes pakalpojumu veiktspēju, kā arī sniegtu personalizētu, uz interesēm balstītu reklāmu. Tā pamatā daļēji ir mūsu lietotāju personas datu izmantošana, kā aprakstīts tālāk, un tas palīdz mums uzlabot mūsu tīmekļa vietni un padarīt mūsu digitālo saziņu atbilstošāku mūsu klientu interesēm.

Apmeklētāji var brīvprātīgi izvēlēties piekrist sīkfailu lietošanai tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos. Pārlūkprogrammas iestatījumos varat bloķēt automātisku sīkfailu lejupielādi, vai arī varat saņemt aicinājumu apstiprināt katra sīkfaila lejupielādi. Varat arī dzēst sīkfailus jebkurā laikā, atverot pārlūkprogrammas iestatījumus. Šāda darbība ir atkarīga no jūsu izmantotās pārlūkprogrammas. Atveriet sadaļu “Iestatījumi/Privātums un drošība” vai līdzvērtīgu izvēlni savā pārlūkprogrammā, lai iegūtu detalizētu informāciju par savas pārlūkprogrammas darbību. Lūdzu, ņemiet vērā, ja jūs bloķējat visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā vai ierīcē, tas var izraisīt mūsu un citu tīmekļa vietņu darbības pasliktināšanos.

Sīkfailu mērķis šajā tīmekļa vietnē

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, ko esam izvietojuši mēs vai trešās puses šādiem nolūkiem:

  • Analīze: Mēs izmantojam sīkfailus, lai skaitītu unikālos apmeklētājus mūsu tīmekļa vietnēs un izveidotu citu statistiku par mūsu tīmekļa vietņu darbību un funkcionalitāti. Pakalpojums reģistrē informāciju par lapu skatījumiem un lietotāja informāciju, piemēram, ģeogrāfisko atrašanās vietu, ierīci, operētājsistēmu un pārlūkprogrammu.
  • Pieteikšanās informācija: Ja tīmekļa vietnei ir pieteikšanās iespēja, mēs saglabājam ID numuru un pieteikšanās laiku sīkfailā jūsu ierīcē, kas sniedz jums iespēju pārvietoties tīmekļa vietnē, nepiesakoties atkārtoti katru reizi, kad atverat jaunu lapu.
  • Uz interesēm balstītas reklāmas tiešsaistē: Varat redzēt Orkla Group reklāmas citās tīmekļa vietnēs, jo jūsu pārlūkprogrammā vai ierīcē šī tīmekļa vietne ir izvietojusi sīkfailus. Reklāmas ir balstītas uz saturu un lapām, ko apmeklējāt mūsu tīmekļa vietnē, kā arī lietotāja informāciju, piemēram, ģeogrāfisko atrašanās vietu. Šī metode ļauj mums identificēt jūsu intereses un padara mūsu reklāmas jums atbilstošākas. Šī tehnoloģija tiek dēvēta par “remārketingu”, un to nodrošina trešo pušu piegādātāji, piemēram, Google.
  • Uzvedības datu izmantošana “dvīņu profiliem”: Dvīņu profilu pamatā ir datu vākšana par lietotāju darbībām (uzvedību) mūsu tīmekļa vietnēs. Ja mēs esam informēti par vienas lietotāju grupas interesēm (skatīt iepriekšējo punktu), mēs varam piedāvāt vairāk viņiem patikušās reklāmas par līdzīgām/identiskām interesēm un uzvedības modeļiem mūsu tīmekļa vietnēs.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par sīkfailiem, kas tiek izmantoti šajā tīmekļa vietnē, kā mēs tos izmantojam, par trešo pusi piekļuvi sīkfailu apkopotajiem datiem un cik ilgi tie tiek izmantoti, varat skatīt sīkfailu specifikāciju sarakstu, noklikšķinot uz saites: Pārskats par sīkfailiem, kas var tikt izmantoti šajā tīmekļa vietnē.

Trešo pušu sīkfailu iegūtos datus izmanto arī šīs trešās puses, un jūs varat atrast trešo pušu kontaktinformāciju to tīmekļa vietnēs (skatiet sīkfailu specifikāciju sarakstu).

 

Saziņa – jautājumi

Orkla ir uzņēmumu grupa, kas ražo preces patērētājiem dažādās valstīs, un šiem uzņēmumiem ir kopīga atbildība par to, kā tie apstrādā jūsu personas datus.

Rakstiet uz e-pasta adresi privacy@orkla.no, ja vēlaties skatīt, iegūt, labot vai dzēst personas datus, ko esam par jums saglabājuši. Jums ir tiesības iebilst pret savu personas datu apstrādi, pieprasīt to ierobežošanu vai atteikties no savas piekrišanas jūsu personas datu apstrādei. Jums ir tiesības sūdzēties par savu personas datu apstrādi Latvijas datu aizsardzības iestādēs.

Pārskats par sīkfailiem, kas var tikt izmantoti šajā tīmekļa vietnē

COMING

Latvijas uzņēmumi, kas iekļauti Orkla Group un dala atbildību par personas datu apstrādi