Publicitates_foto_2-soko-aspect-ratio-16-9

Saldumu zīmols “Laima” aicina 11. jūlijā uz “Šokolādes svētkiem”

Paaudzēs mīlētais saldumu zīmols “Laima”, turpinot atzīmēt 2012.gadā ieviesto Starptautisko šokolādes dienu, aicina Rīgas iedzīvotājus un viesus uz “Šokolādes svētkiem” 2023. gada 11. jūlijā.

Pasākuma norises laikā no plkst. 18.00 līdz pat plkst. 23.00 bijušās “Laimas” šokolādes fabrikas pagalmā Miera ielā 22, Rīgā, zīmols “Laima” priecēs ar daudzveidīgu svētku programmu gan lieliem, gan maziem.  Ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedzīvot dažādas aktivitātes, tajā skaitā apskatīt “Laimas” Dziesmu svētku instalācijas, pielaikot sev īpašu Tautisko tērpu, kas veidots iecienīto konfekšu “Serenāde”, “Lukss”, “Vāverīte”, “Rudzupuķe”, “Sarkanā magone” vai “Lācītis Ķepainītis” stilistikā,  iegūt īslaicīgos tetovējumus, kā arī iesaistīties vēl citās aktivitātēs. Mazākos svētku viesus priecēs dažādas zīmēšanas darbnīcas sadarbībā ar Tehniskās jaunrades namu “Annas 2”, kā arī galda spēles sadarbībā ar “BrainGames”.

 

Pasākuma laikā varēs baudīt dažādus šokolādes gardumus un dzērienus kafejnīcā “Lapsas māja”, savukārt brīvdabas picērija “Vīnkalni” piedāvās gan sāļās, gan šokolādes picas.

No plkst. 20.00 “Šokolāde svētkos” uz skatuves kāps un visus atraisīs smiekliem improvizācijas teātris “DIVAS”. Savukārt vakara turpinājumā ikvienu priecēs  Katrīnas Gupalo un grupas “Producenti” muzikālais sveiciens.

Ierodoties uz  “Šokolādes svētkiem” sarkanā apģērbā, dāvanā salds našķis no zīmola “Laima”.

“Šokolādes svētkos” 11.jūlijā īpaša – 30% atlaide šokolādes tāfelītēm, kārbām un batoniņiem visos  “Laimas” saldumu veikalos, bet saldumu veikals Miera ielā būs atvērts līdz pat plkst. 22.00.

Kopš 2012. gada “Laima” ir ieviesusi Starptautiskās šokolādes dienas svinību tradīciju Latvijā, ik gadu dāvinot aizraujošus un saldus svētkus Rīgas iedzīvotājiem un viesiem. 1995. gadā Starptautisko šokolādes dienu pirmoreiz atzīmēja šokolādes mīļi Francijā, bet šodien šie saldie svētki ir iecienīti teju visā pasaulē. Papildus tam ASV šokolādes dienu svin ievērojami biežāk  – trīs reizes gadā: 11. jūlijā Starptautisko šokolādes dienu, bet 7. jūlijā un 28. oktobrī – Nacionālās šokolādes dienas.

 

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. Pašlaik “Laimas” produktu portfelī ir vairāk nekā 200 dažādu produktu, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laimas” produkcija ir nopērkama 20 pasaules valstīs.

Publicitates_foto_1-sokoo-aspect-ratio-16-9