Publicitātes_foto_3-sel-aspect-ratio-16-9

“Selga” attīsta sortimentu maizes kategorijā, piedāvājot sēklu sausmaizītes

Zīmols “Selga” paplašina produktu klāstu, piedāvājot šķiedrvielām bagātu produktu - sēklu sausmaizītes, kuru sastāvā ir 50% sēklas un to ražošanai netiek pievienoti ne milti*, ne cukurs.

“Veselīgāki produkti ar augstāku uzturvērtību kļūst arvien populārāki, papildus tam patērētāji biežāk izvēlas produktus ar ilgāku uzglabāšanas termiņu. Sekojot šim pieprasījumam,  piedāvājam lielisku alternatīvu maizei un paplašinām veselīgāku uzkodu klāstu jau pazīstamajā “Selga Nature” produktu līnijā,” stāsta “Orkla Latvija” Komunikācijas direktore Lineta Mikša.

“Selga Nature” sausmaizīšu ražošanas procesā tiek izmantota inovatīva termiskās apstrādes tehnoloģija, kas ļauj nepievienot produktam taukvielas. Tās lieliski aizstās maizi  ēdienreižu laikā, kā arī būs lieliska uzkoda ar vai bez piedevām jebkurā no maltītēm.

Jaunās “Selga Nature” sausmaizītes ir pieejamas divos veidos: ar auzu pārslām, saulespuķu sēklām un linsēklām, kā arī sausmaizītes ar saulespuķu sēklām, linsēklām, ķiploku un čilli pārslām.

“Šīs sausmaizītes kvalificējās kā ilgtspējīgs produkts, ko “Orkla” grupā nosakām pēc sekojošiem kritērijiem: ilgtspējīgi iegūtas izejvielas, ilgtspējīgs iepakojums, uzturs un labsajūta, klimata pēdas nospiedums, un es esmu pārliecināta, ka patērētāji tās visnotaļ novērtēs un izbaudīs, saka “Orkla Latvija” Inovāciju un ilgtspējas direktore Dana Smorodska.

“Selga Nature” sausmaizītes ir ražotas jaunajā cepumu un vafeļu ražotnē Ādažos, kas apvieno labākās zināšanas, pieredzi un praksi no Latvijas un Skandināvijas cepumu un vafeļu ražošanas tradīcijām. Tā ir vairāk nekā 30 000 m2 plašā ražotne, kas aprīkota ar modernākajām ražošanas iekārtām un inovatīvām tehnoloģijām, lai piedāvātu Baltijas un Skandināvijas patērētājiem augstākās kvalitātes produktus.

“Selga Nature” sausmaizītes ir pieejamas lielākajās tirdzniecības vietās, kā arī par visizdevīgāko cenu “Orkla Latvija” interneta veikalā www.oveikals.lv

 

*Produkta ražošanā netiek pievienoti milti, taču tie var saturēt miltu daļiņas.

public-selga-2-aspect-ratio-16-9
public-selga-aspect-ratio-16-9