Publicitātes_foto_1-selga-aspect-ratio-16-9

“Selgas” klasikas cepumu līnijā jaunums – cepums ar plūmju garšu un magoņu sēklām

Turpinot pilnveidot un paplašināt zīmola “Selga” klasiskās līnijas sortimentu, tas papildināts ar jaunumu – “Selgas” klasisko cepumu ar plūmju garšu un magoņu sēklām.

Attīstot zīmola produktu portfeli ar gandarījumu varam teikt, ka mūsu produktu sortimentā “Selgas” klasiskie cepumi nu jau pieejami ar desmit dažādām garšām! Vadoties no pircēju pieprasījuma, ka arī pasaulē vadošajām tendencēm, kas nosaka šī brīža aktuālas garšas, ar prieku piedāvājam vēl vienu “Selgas kvadrātiņu” piešķirot pazīstamajai garšai jaunu – plūmju – niansi, savukārt magoņu sēkliņas cepumam piešķir interesantu struktūru,stāsta “Selgas” zīmola vadītāja Ieva Vīksna.

 

“Selgas” klasisko cepumu līnijā jau ir cepumi ar iebiezinātā piena, šokolādes, dzērveņu, citronu, kokosriekstu, karameļu, banānu, klasisko, bez cukura un nu arī ar plūmju garšu.

 

“Selgas” ražotos cepumus, vafeles, vafeļu tortes un citu zīmola produkciju var iegādāties lielākajos tirdzniecības centros, kā arī, par visizdevīgāko cenu tie nopērkami “Orkla Latvija” interneta veikalā www.oveikals.lv