orkla_latvija-1-1024x635-1-aspect-ratio-16-9

SIA “ORKLA CONFECTIONERY & SNACKS LATVIJA” MAINA NOSAUKUMU UZ SIA “ORKLA LATVIJA”

SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” nosaukums no 2020. gada 30. aprīļa mainīts uz SIA “Orkla Latvija”. Uzņēmuma pamatdati, tostarp reģistrācijas numurs, adrese un norēķinu konti, tiek saglabāti nemainīgi. SIA “Orkla Foods Latvija” turpina darbu kā ražošanas uzņēmums.

“Jau vairāk nekā gadu iepriekš atsevišķi “Orkla” grupas uzņēmumi Latvijā darbojās zem vienota zīmola “Orkla Latvija”. Šī gada laikā esam izveidojuši vienotu uzņēmuma organizatorisko struktūru un veicam pārdošanu no viena uzņēmuma. Attiecīgi uzņēmuma nosaukuma maiņa ir nākamais loģiskais solis, lai stiprinātu apvienošanos un sekmētu uzņēmuma turpmāko attīstību,” stāsta SIA “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

2019. gada martā ziņojām, ka “Orkla”, stiprinot savas pozīcijas Latvijas tirgū, apvienoja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un “Orkla Foods Latvija” vadību zem vienota zīmola “Orkla Latvija”. Izmaiņasminētajos“Orkla” grupas uzņēmumos veiktas, lai veicinātu uzņēmumu apvienošanu vienā organizācijā, sekmētu tālāku attīstību un labas korporatīvās pārvaldības principus.